Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Lenovo N60

Lenovo N60

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 799 Kč
Porovnat 4 obchody
Stylově zpracovanou bezdrátovou myš N60 připravila společnost Lenovo. Jedná se o vysoce elegantní bezdrátovou myš v šedé barvě, která je ideální pro použití s Vaším notebookem značky Lenovo, nicméně hodí se jako doplněk pro netbooky a osobní stolní počítač. Myš symetrického designu perfektně padne do každé ruky, je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Vybavena je dvěmi tlačítky a rolovacím ...

Všechny nabídky pro Lenovo N60

Popis Lenovo N60

Stylově zpracovanou bezdrátovou myš N60
připravila společnost Lenovo. Jedná se o vysoce elegantní bezdrátovou myš v šedé barvě, která je ideální pro použití s Vaším notebookem značky Lenovo, nicméně hodí se jako doplněk pro netbooky a osobní stolní počítač.
Myš symetrického designu perfektně padne do každé ruky, je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Vybavena je dvěmi tlačítky
a rolovacím kolečkem, které zároveň slouží jako prostřední tlačítko. Optický senzor myši Lenovo N60 nabídne solidní rozlišení 1000 dpi.
K počítači stačí připojit nano USB přijímač a bez jakékoliv zdlouhavé instalace můžete co nejdřív pracovat. Komunikace probíhá na 2.4 GHz frekvenci s dosahem až 10 metrů.

Parametry Lenovo N60

Výrobce Lenovo (IBM)
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: