Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  HP Z8000

HP Z8000

Základní parametry Rozhraní: USB Ergonomie: univerzální Počet tlačítek: 2 Technologie Snímač pohybu: Laserový Bezdrátová technologie: Bluetooth Dotykový scrolling: Ano Čtyřsměrný scrolling: Ano Bezdrátová myš HP Z8000 Užijte si krásný design myši HP Z8000. Jedná se o úžasně elegantní myš s nízkoprofilo...

Všechny nabídky pro HP Z8000

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis HP Z8000

Základní parametry
Rozhraní: USB
Ergonomie: univerzální
Počet tlačítek: 2
Technologie
Snímač pohybu: Laserový
Bezdrátová technologie: Bluetooth
Dotykový scrolling: Ano
Čtyřsměrný scrolling: Ano
Bezdrátová myš HP Z8000
Užijte si krásný design myši HP Z8000. Jedná se o úžasně elegantní myš s nízkoprofilovým designem,
nízkoenergetickým připojení pomocí Bluetooth a s kapacitním dotykovým ovládáním. S oblíbeným laserovým snímačem má tato inovativní myš skvělý předpoklad pro práci prakticky na jakémkoliv povrchu.
Skutečný komfort a elegance
Bezdrátová myš HP Z8000 se vyznačuje futuristickým vytříbeným designem a je tak přímo předurčena pro uživatele v pohybu, jako příslušenství jejich notebooku. Vynikající mobilita, dlouhá
výdrž baterií a precizní snímání jakéhokoli povrchu jsou charakteristické pro tuto myš. Díky speciálnímu tenkému designu vypadá myš dobře na jakémkoliv pracovním stole.
Laserový snímač a podpora Windows 8
Bezchybný pohyb po pracovní ploše zajišťuje oblíbený laserový snímač, který vyniká vyspělým snímáním pohybu na prakticky každém povrchu. Její ergonomický design umožňuje použití v pravé i levé ruce. Pomocí dotykových gest získáte opravdu rychlou navigaci a speciálním gestem pak rychlý přístup k nabídce start systému Windows 8.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátová Bluetooth myš HP Z8000 nabízí precizní laserový snímač s vysokým rozlišením. Bezdrátovou komunikaci mezi myší a počítačem zajišťuje bezdrátová Bluetooth technologie. Myš je kvalitně zpracovaná s výškou jen 17 mm a boky z leštěného kovu.

Parametry HP Z8000

Výrobce Hewlett-Packard
Připojení USB
Počet tlačítek 2
Typ snímání Laserová
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: