Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  GIGABYTE M6980X

GIGABYTE M6980X

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Známý výrobce počítačových komponent a příslušenství se rozhodl zaútočit na trh myší s vysokým rozlišením a jedním z modelů je i vylepšená verze myši GM-M6980X. Myš určená především hráčům, který konkuruje nejen parametry, ale především svou cenou. S herním zaměřením souvisejí i široké možnosti individuálního nastavení. Myš obsahuje celkem sedm tlačítek a podporu makro engine GHOST. Skutečný ...

Všechny nabídky pro GIGABYTE M6980X

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis GIGABYTE M6980X

Známý výrobce počítačových komponent a
příslušenství se rozhodl zaútočit na trh myší s vysokým rozlišením a jedním z modelů je i vylepšená verze myši GM-M6980X. Myš určená především hráčům, který konkuruje nejen parametry, ale především svou cenou. S herním zaměřením souvisejí i široké možnosti individuálního nastavení. Myš obsahuje celkem sedm tlačítek a podporu makro engine GHOST.
Skutečný laserový senzor je díky velmi vysokému rozlišení mnohonásobně citlivější a rychlostí snímání i podstatně "bystřejší", než běžné kuličkové myši. Oproti nim má celou
řadu výhod: není potřeba ji čistit - laserová dioda, ukrytá v podvozku myši nepřichází do kontaktu s podložkou a nezanáší se. Myš na principu laserového snímání je také schopna fungovat na prakticky libovolném, zpravidla i nerovném povrchu.
Rozlišení myši lze nastavit až do 5600dpi za pomoci speciálního tlačítka na horní straně myšky. Zájemce o moderní trendy styly jistě potěší modré LED podsvícení, které je nastavené na pomalé pohasínání a rozsvěcování.
Rychlost snímání je až 12000 snímků za sekundu a myš je schopná plynule snímat až do rychlosti pohybu 150 palců za vteřinu. Maximální zrychlení je poté až 30g.
Myš moderního designu je primárně určena pro operační systémy Windows
98/2000/ME/XP 32bit/Vista 32/ 64bit/ Win 7 32/ 64bits. Kabel s pozlaceným USB konektorem má celkovou délku
1,8m.
Rozměry GM-M6980X jsou 124,5 x 77,6 x 41,8 mm a její hmotnost je pouhých 106g.

Parametry GIGABYTE M6980X

Výrobce Gigabyte
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: