Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  E-Blue Iron Man Armor

E-Blue Iron Man Armor

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Herní myš Iron Man Armor Myš ve stylu hrdiny Iron Man, ve které je zabudováno robustní kolečko s pogumovaným povrchem pro snadné scrollování. Bílé podsvícení dominuje celé periferii. Úchop myši Auroza Iron Man 3 je velmi komfortní. Unikátní design Herní myš Auroza Iron Man 3 je vyrobena z velmi odolného  ABS plastu s excelentní povrchovou úpravou pro vysokou stabilitu. Oplete...

Všechny nabídky pro E-Blue Iron Man Armor

Popis E-Blue Iron Man Armor

Popis produktu
Herní myš Iron Man Armor
Myš ve stylu hrdiny Iron Man, ve které je zabudováno robustní kolečko s pogumovaným povrchem pro snadné scrollování. Bílé podsvícení dominuje celé periferii. Úchop myši Auroza Iron Man 3 je velmi komfortní.
Unikátní design
Herní myš Auroza Iron Man 3 je vyrobena z velmi odolného  ABS plastu s excelentní povrchovou úpravou pro vysokou stabilitu. Opletený kabel vybavený pozlaceným USB konektorem navíc zaručuje spolehlivý přenos dat.
Vynikajicí optický senzor
AVAGO profesionální optický senzor nabízí rychlost pohybu až 60 palců / sekundu a zrychlení až 20G. 6 000 FPS zaručí ultra vysokou přesnost a skvělou reakci. Pro nastavení optimálního výkonu v různém herním prostředí má Auroza Iron Man 3 několik nastavitelných úrovní odezvy 125/250/500/1000 Hz. Citlivé OMRON mikrospínače zvládnou až 5 milionů kliknutí.
5 úrovní DPI
Díky jedinému tlačítku můžete na myši nastavit 5 různých úrovní DPI. Stačí jeden klik a máte nastaveno rozlišení 500 / 1000 / 2000 / 3000 nebo 4000 DPI. Je to vaše zbraň, která přináší mimořádný herní zážitek.
Klíčové vlastnosti
Optická herní myš v designu Iron Man. Nabízí citlivost až 4000 DPI. Jejich 6 tlačítek využívá špičkových Omron spínačů. Akcelerace dosahuje až 20 G, frame rate 6000 fps. Myš využívá LED podsvícení. Délka odrušeného kabelu činí 1,8 m a je zakončen pozlaceným USB konektorem.
Rozměry myši jsou 126 x 64 x 40 mm. Hmotnost činí 135 g.


Rozhraní:
USB
Ergonomie:
univerzální
Počet tlačítek:
6
Herní:
Ano
Technologie
Snímač pohybu:
Optický
Mechanický scrolling:
Ano
Rozměry/Váha
Výška [mm]:
40
Šířka [mm]:
64
Hloubka [mm]:
126
Hmotnost [g]:
135...

Parametry E-Blue Iron Man Armor

Výrobce E-blue

Podobné produkty

Podobné fráze: