Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  DELL Laser Scroll

DELL Laser Scroll

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Features & benefits typ zariadenia: myš farba: striebornočierna technológia pripojenia: drôtová – usb technológia zaznamenávania pohybu: laserová počet tlačidiel: 6

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DELL Laser Scroll

Popis DELL Laser Scroll

ONLINESHOP.cz píše:

Šestitlačítková laserová myš USB od společnosti Dell™ zvýší úroveň vašeho pohodlí a kontroly při práci s počítačem. Tato myš obsahuje šest tlačítek, takže je ideální pro internetové nadšence i hráče, kteří potřebují rychlou a přesnou odezvu. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell. Laserové snímání pohybu pro lepší kontrolu Tato myš obsahuje čidlo Avago Laser Stream Navigation Sensor s rozlišením...

MADER computer píše:

Šestitlačítková laserová myš USB od společnosti Dell™ zvýší úroveň vašeho pohodlí a kontroly při práci s počítačem. Tato myš obsahuje šest tlačítek, takže je ideální pro internetové nadšence i hráče, kteří potřebují rychlou a přesnou odezvu. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Laserové snímání pohybu pro lepší kontrolu
Tato myš obsahuje čidlo Avago Laser Stream Navigation Sensor s rozlišením pohybu 1 600 dpi pro podrobnou a přesnou odezvu na pohyb.
Šest tlačítek pro širší nabídku příkazů
Šest tlačítek myši zpřístupňuje základní příkazy počítače. Můžete je používat i při hraní nebo procházení Internetu.
Kompatibilní se všemi počítači Dell
Tato myš byla testována a ověřována se zařízeními Dell. Když ji používáte se zařízeními Dell, vztahuje se na ni technická podpora společnosti Dell.
Vlastnosti
* Typ zařízení: Myš
* Barva: černá
* Připojení: Kabelem - USB
* Technologie snímání pohybu: laserová
* Počet tlačítek: 6
Hlavní výhody
* Nabízí port USB pro snadné připojení k většině počítačů
* Šest snadno ovladatelných tlačítek
Obsah balení
* 6tlačítková laserová USB myš Dell

Parametry DELL Laser Scroll

Výrobce Dell

Podobné produkty

Podobné fráze: