Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  Cooler Master MasterMouse Lite S

Cooler Master MasterMouse Lite S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Myš herní, LED White podsvícení, optická, 2000DPI, USB Špičková herní myš Cooler Master MasterMouse Lite S je určena pro náročné hráče. Je vybavena jedním z nejpřesnějších snímačů PixArt a spolehlivými spínači Omron s garancí 10 milionů zmáčknutí.Špičková herní myš společnosti Cooler Mas...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Cooler Master MasterMouse Lite S

Popis Cooler Master MasterMouse Lite S

KASA.cz píše:

CoolerMaster MasterMouse LITE S, černá
Ergonomická počítačová myš LITE S z řady MasterMouse láká na minimalistický design a ergonomický tvar, který vám dává možnost pevného a komfortního úchopu za všech okolností. K pevnému úchopu přispívá i speciální povrch myši, jenž efektivně zabraňuje sklouzávání ruky i při velmi rychlých pohybech, což ocení zejména vášniví hráči PC her. Nejen ti také budou jistě potěšeni vysoce citlivým optickým senzorem PixArt, který dokáže povrch pod sebou snímat až v rozlišení 2 000 DPI, což je hodnota umožňující velmi precizní ovládání kurzoru. Citlivost lze samozřejmě měnit, a to buď z operačního systému, nebo přímo šikovným přepínačem umístěným mezi hlavními tlačítky myši.
Promyšlená konstrukce
Od myši očekáváme především spolehlivost, takže každého jistě potěší, že oba hlavní spínače tlačítek garantují životnost až 10 000 000 stisknutí bez poruchy. Za zmínku stojí i speciální ochranný UV filtr aplikovaný na povrchu, který efektivně zabraňuje blednutí barev v důsledku slunečního záření.

Electro World s.r.o. píše:

Optická myš Cooler Master MasterMouse Lite S je určena pro hráče, který rádi vítězí. Svým ergonomickým tvarem a funkcemi vás ohromí už na první pohled. Díky speciálnímu tlačítku pro nastavení dpi, není nutné přerušit hru. Disponuje integrovaným senzorem Pixar PMW3509, který se postará o maximální přesnost. Takto jsou všechny vítězství v kapse. Bílé podsvícení doplní design myšky. K počítači ji připojíte pomocí 1,8 m USB kabelu.

Parametry Cooler Master MasterMouse Lite S

Výrobce Cooler Master

Podobné produkty

Podobné fráze: