Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  A4Tech Bloody R7

A4Tech Bloody R7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 854 Kč
Myš A4tech Bloody R7 Společnost A4tech se nyní zaměřila na herní myši řady Bloody Gaming. Fascinující design a ergonomický tvar poskytuje špičkové držení při hraní náročných her. Moderní technologie a neobvykle rychlé reakce dovedou každého hráče k vítězství. Bezdrátová i drátová Předností této myši je bezdrátová komunikace s technologií WIRELESS GUARD pro bezproblémovou bezdrátovou komunikaci...

Všechny nabídky pro A4Tech Bloody R7

Popis A4Tech Bloody R7

Myš A4tech Bloody R7
Společnost A4tech se nyní zaměřila na herní myši řady Bloody Gaming. Fascinující design a ergonomický tvar poskytuje špičkové držení při hraní náročných her. Moderní technologie a neobvykle rychlé reakce dovedou každého hráče k vítězství.
Bezdrátová i drátová
Předností této myši je bezdrátová komunikace s technologií WIRELESS GUARD pro bezproblémovou bezdrátovou komunikaci. Součástí je integrovaná lithiová baterie, díky které je možné myš používat jako bezdrátovou nebo po vybití baterie připojit kabel USB a pokračovat v práci nebo hraní.
Software Core 3 - možnost dokoupení
Software Core 3 vám umožní vylepšit přesnost při hraní akčních her. Pomocí Core 3 si můžete nastavit rychlost střílení a potlačit zpětný ráz střelby, díky tomu se budete moci stát přeborníkem v akčních hrách. Software lze dokoupit u výrobce.
Klíčové vlastnosti
A4tech Bloody R7 je herní myší, která nabízí rozlišení snímacího prvku 100 až 3200 dpi. Zvládá odezvu 1 ms a je vybavena 160K pamětí.. Rolovací kolečko je vybaveno barevnou indikací podle navoleného módu myši a nechybí ani efektní podsvětlení myši. K počítači se myš připojuje pomocí bezdrátové technologie nebo USB rozhraní. Myš má hmotnost 143 gramů.
Základní parametry
Rozhraní: USB
Ergonomie: pravoruká
Počet tlačítek: 8
Herní: Ano
Technologie
Snímač pohybu: Optický
Bezdrátová technologie: Radio Frequency
Mechanický scrolling: Ano

Parametry A4Tech Bloody R7

Výrobce A4Tech
Počet tlačítek 8
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: