Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  A4Tech Bloody R7

A4Tech Bloody R7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 896 Kč
Myš A4tech Bloody R7 Společnost A4tech se nyní zaměřila na herní myši řady Bloody Gaming. Fascinující design a ergonomický tvar poskytuje špičkové držení při hraní náročných her. Moderní technologie a neobvykle rychlé reakce dovedou každého hráče k vítězství. Bezdrátová i drátová Předností této myši je bezdrátová komunikace s technologií WIRELESS GUARD pro bezproblémovou bezdrátovou komunikaci...

Všechny nabídky pro A4Tech Bloody R7

Doprava: 99 Kč
= 995 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis A4Tech Bloody R7

Myš A4tech Bloody R7
Společnost A4tech se nyní zaměřila na herní myši řady Bloody Gaming. Fascinující design a ergonomický tvar poskytuje špičkové držení při hraní náročných her. Moderní technologie a neobvykle rychlé reakce dovedou každého hráče k vítězství.
Bezdrátová i drátová
Předností této myši je bezdrátová komunikace s technologií WIRELESS GUARD pro bezproblémovou bezdrátovou komunikaci. Součástí je integrovaná lithiová baterie, díky které je možné myš používat jako bezdrátovou nebo po vybití baterie připojit kabel USB a pokračovat v práci nebo hraní.
Software Core 3 - možnost dokoupení
Software Core 3 vám umožní vylepšit přesnost při hraní akčních her. Pomocí Core 3 si můžete nastavit rychlost střílení a potlačit zpětný ráz střelby, díky tomu se budete moci stát přeborníkem v akčních hrách. Software lze dokoupit u výrobce.
Klíčové vlastnosti
A4tech Bloody R7 je herní myší, která nabízí rozlišení snímacího prvku 100 až 3200 dpi. Zvládá odezvu 1 ms a je vybavena 160K pamětí.. Rolovací kolečko je vybaveno barevnou indikací podle navoleného módu myši a nechybí ani efektní podsvětlení myši. K počítači se myš připojuje pomocí bezdrátové technologie nebo USB rozhraní. Myš má hmotnost 143 gramů.
Základní parametry
Rozhraní: USB
Ergonomie: pravoruká
Počet tlačítek: 8
Herní: Ano
Technologie
Snímač pohybu: Optický
Bezdrátová technologie: Radio Frequency
Mechanický scrolling: Ano

Parametry A4Tech Bloody R7

Výrobce A4Tech
Počet tlačítek 8
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: