Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  3Dconnexion SpaceMouse PRO Wirele

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 690 Kč
Popis produktu 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless 3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její precizní design s vysokou ergonomií a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Popis 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Popis produktu
3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless
3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její precizní design s vysokou ergonomií a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují. Když spojíte výkon 3D myši SpaceMouse Pro Wireless s myší CadMouse a podložkou CadMouse Pad, získáte nepřekonatelné nástroje pro své projekty.
Bezdrátová svoboda
SpaceMouse Pro Wireless poskytuje připojení bezdrátovou technologií v pásmu 2,4 GHz. Stačí připojit miniaturní USB přijímač do PC nebo Mac a můžete používat spolehlivé bezdrátové ovládání na stejné úrovni jako v případě drátového připojení. 3D myš může pracovat až dva měsíce bez nabíjení, a když dojde energie, stačí připojit USB kabel a pokračovat v práci, myš se zatím nabije.
Přesný pohyb ve vašich projektech
Snímač s technologií šesti stupňů volnosti přináší dokonalou kontrolu pohybu do vaší ruky. S rychlým přístupem k pohledům je práce s 3D modely snazší, než kdykoliv dříve. Klávesy QuickView zajišťují rychlý přístup k pohledům a s ovládacím kolečkem 3D myši získáte intuitivní 3D navigaci.
Mnoho praktických funkcí
S 3D myší SpaceMouse Pro Wireless budete mít okamžitý přístup k 4 oblíbeným příkazům aplikace a vždy to budou ty správné nástroje, protože funkce inteligentních funkčních kláves se automaticky aktualizuje při změně aplikace nebo prostředí. Dokonalý přehled pak získáte na displeji na monitoru, který poskytuje praktickou vizuální vazbu pro příkazy přiřazené inteligentním funkčním klávesám. Vyhrazené funkční klávesy Ctrl, Shift, Alt a Esc šetří čas jinak věnovaný přesouvání ruky na klávesnici. K dispozici máte také virtuální numerickou klávesnici NumPad pro zadávání číselných dat ve vašich aplikacích.
Ovladače 3DxWare 10
3Dconnexion...

Parametry 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Výrobce 3dconnexion

Podobné produkty

Podobné fráze: