Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Myčky  >  CANDY CDP 6S3TAWS

CANDY CDP 6S3TAWS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 490 Kč
Porovnat 5 obchodů
Myčka 16 sad nádobí, A+++/A/A, 12 programů, 7 teplot, 6 stupňů změkčování vody, hlučnost 43dB, Aquastop, odložený start 1-23 hodin Splňte si sen o dokonale čistém a lesklém nádobí s novou automatickou myčkou od předního výrobce Candy. Moderní spotřebič vyniká řadou praktických funkcí a navíc vám ušetří spoustu práce, času i energie. Spadá do nejvyšší energetické třídy A+++, a p...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CANDY CDP 6S3TAWS

Popis CANDY CDP 6S3TAWS

2jakost.cz píše:

Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka.
Candy CashBack - nakupte a získejte zpět 500 Kč
Pro možnost uplatnění akce je nutné se registrovat do 14 dní od zakoupení produktu na www.bonuscandy.cz
Myčka nádobí Candy CDP 3T62DFW v bílé barvě spadá do úsporné energetické třídy A+++ s kapacitou pro 16 jídelních souprav.

Sofashop.cz píše:

informační list
Získejte dárek zdarma nebo Cashback k vybraným spotřebičům Candy a Hoover! AKCE PLATÍ do 31.12.2018
Více na:https://www.bonuscandy.cz/
První myčka nádobí s kapacitou 16 sad nádobí ve standardních rozměrech. Až 201 kusů nádobí ve třech koších nebo 184 kusů nádobí ve dvou koších.
Největší kapacita a nejlepší mycí výsledky. Program Hygienic 75°C: Díky antibakteriální a sterilizační funkci eliminuje 99,9% bakterií (testováno v BioLab). Ideální pro mytí veškerého nádobí a věcí pro malé děti.

T.S.BOHEMIA píše:

CANDY CDP 3T62DFW Volně stojící myčka nádobí,bílá, A+++, 12 sad nádobí, WiFi, Funkce pro odložený start až o 23 hodin a konec programu, Smart Fi - možnost prepojenia myčky k Wifi a její ovládání přes aplikaci Simply Fi

Electro World s.r.o. píše:

Myčka CandyCDP 3T62DFW v bílé barvě s kapacitou pro 16 jídelních souprav. V energetické třídě A +++ s nízkou hlučností 43 dB. Smart myčka je ovládána zepředu dotykovým displejem. K dispozici je 12 standardních programů a 20 Smart Touch programů s teplotami mytí 45- 75 ° C s možností odloženého startu 23 hodin. Inteligentní myčka je vybavena technologiemi Smart Fi pro bezdotykové ovládání pomocí aplikace Simply Fi z mobilního telefonu, stahování nových funkcí a cyklů, funkcí pro odložený start až 23 hodin, vedením statistik mytí a spotřeby energie, a jinými. Po skončení mycího programu se dvířka automaticky otevřou. Vnitřní vybavení myčky Candy CDP 3T62DFW sestává z 2 košů včetně polohovatelného horního koše. Myčka disponuje ochranou proti úniku vody AquaStop. Roční spotřeba energie je 219 kWh.

Parametry CANDY CDP 6S3TAWS

Výrobce Candy
Energetická třída Zařazení do třídy podle náročnosti na spotřebu elektřiny. Stupnici tvoří písmena A-F, kde A označuje spotřebič nejméně náročný na spotřebu elektrické energie, F pak nejméně šetrný produkt. A+++
Výška Výška myčky 82cm
Hlučnost Míra hluku při mytí. 43dB

Podobné produkty

Podobné fráze: