Mutěnice Sauvignon 3 l

0 %
(0 hodnocení)

SPECIFIKACE - Bílé suché víno, světle zelenožlutá barva, odrůda Sauvignon, obsah alkoholu 11 %. CHUŤ A VŮNĚ - Ve výrazném aroma nalézáme černý rybíz, kiwi a tropické ovoce. Chuť je kořenitá a s výraznější kyselinkou.   PÁROVÁNÍ - Ekologické a praktické balení odpovídá na potřeby zákazníků, kteří si plánují party s přáteli nebo odjezd na dovolenou.  Víno podávejte dobře vychlazené k těstovinovým salátům nebo rybě.   O vinařství Vinařství bylo založeno před více než dvaceti lety. Společnost... Celý popis

Koupit za 160 Kč

Popis

SPECIFIKACE - Bílé suché víno, světle zelenožlutá barva, odrůda Sauvignon, obsah alkoholu 11 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Ve výrazném aroma nalézáme černý rybíz, kiwi a tropické ovoce. Chuť je kořenitá a s výraznější kyselinkou.

 

PÁROVÁNÍ - Ekologické a praktické balení odpovídá na potřeby zákazníků, kteří si plánují party s přáteli nebo odjezd na dovolenou.  Víno podávejte dobře vychlazené k těstovinovým salátům nebo rybě.

 

O vinařství

Vinařství bylo založeno před více než dvaceti lety. Společnost zpracovává vinnou révu z desítek hektarů vinic, které se nacházejí převážně v oblasti Slovácka a Velkých Pavlovic. Víno vyrábí z čerstvých vinných hroznů, jež se sbírají v českém podnebí zhruba od konce srpna do konce listopadu. Výjimku tvoří speciality. Například pro ledové víno se vinná réva sbírá za mrazu v zimních měsících. Vinařství Mutěnice nabízí široký sortiment vín od stolních, přes jakostní až po přívlastková.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 
Zobrazit více