Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Multimediální centra  >  Defender Smart Android HD2

Defender Smart Android HD2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompaktní multimediální přehrávač Defender Smart Android HD2 Vytvořte ze své televize Smart TV s velmi kompaktním zařízením Defender Smart Android HD2. Stačí zastrčit tento kompaktní adaptér do HDMI portu televizoru a získáte „chytrou“ televizi s operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean a se všemi výhodami z toho plynoucími. S výkonným hardwarem a WiFi připojením ukrytým v Smart Android HD2 bud...

Všechny nabídky pro Defender Smart Android HD2

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Defender Smart Android HD2

Kompaktní multimediální přehrávač Defender Smart Android HD2
Vytvořte ze své televize Smart TV s velmi kompaktním zařízením Defender Smart Android HD2. Stačí zastrčit tento kompaktní adaptér do HDMI portu televizoru a získáte „chytrou“ televizi s operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean a se všemi výhodami z toho plynoucími. S výkonným hardwarem a WiFi připojením ukrytým v Smart Android HD2 budete mít přístup k bohatým síťovým funkcím a multimediálnímu obsahu.
Skvělý společník pro zábavu
Využívejte vaše oblíbené Android aplikace jako například internetový prohlížeč Google Chrome, předpověď počasí, internetová rádia, streamovaní videa z YouTube nebo tisíce her z Google Play. Snadno z něj vytvoříte výkonné multimediální centrum, pokud k němu připojíte externí úložiště s filmy, hudbou nebo fotografiemi - například USB flash disk.
Operační systém Android
Díky populárnímu operačnímu systému Android 4.2 Jelly Bean získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek prostřednictvím WiFi.
Klíčové vlastnosti
Základem tohoto velmi kompaktního multimediálního přehrávače je rychlý dvoujádrový procesor Rockchip RK3066 pracující na frekvenci 1.2 GHz, který je doplněn velkou operační pamětí s kapacitou 1 GB a grafickým akcelerátorem Mali 400MP. Aplikace a data můžete ukládat do interní paměti s kapacitou 4 GB, kterou lze rozšířit pomocí paměťových karet microSD/SDHC. Síťové připojení lze realizovat pomocí WiFi 802.11 b/g/n s podporou šifrování  Zařízení je vybaveno také technologií Bluetooth a konektory HDMI, USB OTG, microUSB, zásuvka pro napájení. Rozměry donglu činí 93 x 34 x 11 mm.
Parametry
DivX s titulky: Ano
Full HD: Ano
Porty
HDMI: An...

Parametry Defender Smart Android HD2

Výrobce Defender
Funkce Smart TV Jedná se o přístroj, většinou s OS Android, který po připojení ke klasické televizi nabídne funkce Smart TV - internetový prohlížeč atd. Ano
HDMI Přístroj je vybaven alespoň jedním HDMI konektorem. Ano
USB Přístroj je vybaven alespoň jedním USB konektorem. Ano
Full HD Přístroj dokáže pracovat s rozlišením 1920 x 1080. Ano
Wi-Fi Přístroj se dokáže bezdrátově připojit k internetu. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: