Kde jsem: Katalog > Apple TV 32GB - MGY52SP/A

Apple TV 32GB - MGY52SP/A

Obrázek není k dispozici
Koupit za 3 917 Kč
Dostupnost: Skladem
3 917 Kč
Budoucnost televize je tady. Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou zákl...

Doporučujeme

Popis Apple TV 32GB - MGY52SP/A

Budoucnost televize je tady.
Televize je podstatnou součástí našeho života. Na velkých obrazovkách společně sledujeme velké filmy a velké události. Jenže celkový dojem ze sledování televize dlouhodobě stagnuje. Až doteď. Stačí si uvědomit, že budoucnost televize jsou aplikace. Rychle si zvykáme na to, že dnes se místo vysílání díváme na aplikace. Proto jsme pro tuhle realitu postavili novou základnu. S novým operačním systémem tvOS a inovativními možnostmi kontaktu s obrazovkou. Tohle je nová Apple TV. Sem míří televize.

Všechno se točí kolem aplikací.
Na svých mobilních zařízeních a počítačích se v aplikacích dostáváte k nejrůznějšímu zábavnému obsahu. A právě tím směrem míří i televize v obýváku. Aplikace osvobodily televizi. Umožňují vám osobně si vybrat, na co se chcete dívat. Kdy a kde. Pro novou Apple TV a její výkonný nový tvOS chystají vývojáři zážitky, které změní vaše očekávání od velké obrazovky. A udělají z vaší televize něco tak osobního, jako je váš iPhone nebo iPad.
Tolik zábavy, kolik vydržíte.
Apple TV vám zprostředkuje přístup k největším pojmům ve světě zábavy. Filmové trháky z iTunes. Živé sportovní přenosy. Nejnovější zpravodajství. Vzdělávací programy. Zábava jen pro děti. A tím seznam zdaleka nekončí. Neustále přibývají další skvělé kanály. Těžko uvěřit, že se do tak malé krabičky vejde tolik výborného obsahu.
Hry a aplikace v televizi. To bude velké.
App Store přichází do vaší televize. Můžete se těšit na velkolepé hry a úplně nové zážitky v aplikacích vyvinutých přímo do obýváku. Apple TV Remote zároveň slouží jako dynamický herní ovladač se zabudovaným gyroskopem, akcelerometrem a dotykovým povrchem na směrové ovládání. Když si tyhle možnosti spojíte s nově uvedeným systémem tvOS, kdoví, s čím vývojáři přijdou. Kromě fantastických her vám nová Apple TV na největší obrazovce a nejlepších bednách v domě zpřístupní veškerou vaši hudbu, fotky a videa.

Televize a technologi...

Podobné fráze: