Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Samsung SL- M2070F

Samsung SL- M2070F

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Kvalitní černobílá multifunkční tiskárna Samsung SL- M2070F Společnost Samsung, jeden z předních výrobců elektroniky, přináší řadu tiskáren do naší nabídky. Tiskárna Samsung SL- M2070F, navržená speciálně pro domácí a středně velké kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, snadnou obsluhu a plnou vybavenost vyspělými funkcemi, které uživatelé od všech produktů Samsung již běž...

Všechny nabídky pro Samsung SL- M2070F

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung SL- M2070F

Popis produktu
Kvalitní černobílá multifunkční tiskárna Samsung SL- M2070F
Společnost Samsung, jeden z předních výrobců elektroniky, přináší řadu tiskáren do naší nabídky. Tiskárna Samsung SL- M2070F, navržená speciálně pro domácí a středně velké kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, snadnou obsluhu a plnou vybavenost vyspělými funkcemi, které uživatelé od všech produktů Samsung již běžně očekávají.
Praktické 4 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned čtyři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru, faxu a kopírky. S touto multifunkční tiskárnou zastanete bez problému všechny potřebné činnosti v kancelářském a firemním prostředí. Druhou velkou výhodou, je že budete mít všechny obsažené přístroje pohromadě na jednom místě a díky tomu zvládnete pomocí jediného přístroje daleko více úkolů. Pokud si chcete ušetřit čas například při kopírování, vyzkoušejte automatický ADF podavač, který vložené jednotlivé listy papíru v podavači sám okopíruje.
Vysoká kvalita během krátké doby
Tiskárna SL- M2070F nabízí velice krátkou dobu výstupu první stránky - v pracovním režimu budete mít první výtisk ve vysoké kvalitě v rukou do 8.5 sekund. Tiskárna nabídne rychlost tisku až 20 stran A4 za minutu.
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní. A díky tomu budete velmi snadno a rychle moci tisknout z počítačových stanic nebo notebooků, které jsou v dnešní době většinou vybaveny dostatkem USB portů.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna disponuje vyspělými tiskovými funkcemi a jejím základem je procesor Samsung, který je podporován 128MB integrované paměti. U tiskárny je zajištěn vysoce kvalitní výstup, který zajišťuje rozlišení 1200 x 1200 dpi. Zabudovaný skener dokáže naskenovat dokumenty ve vysokém rozlišení. Pokud potřebujete například kopírovat větší množství jednotlivých dokumentů, může k tomu využít automatický ADF podavač. Připojení tisk...

Parametry Samsung SL- M2070F

Výrobce Samsung
Barevný tisk Ne
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 20stran
Hmotnost 8.47kg

Podobné produkty

Podobné fráze: