Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Konica Minolta Bizhub 215

Konica Minolta Bizhub 215

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Společnost Minolta asi není potřeba nějak představovat. Jedná se výrobce tiskáren, které jsou synonymem pro příznivé pořizovací náklady a vysokou spolehlivost. V tomto případě si pro nás Minolta připravila černobílou multifunkční laserovou tiskárnu, která najde své místo v menší kanceláři či domácnosti. Multifunkční laser je ideálním řešením požadavků na nízké provozní náklady a...

Všechny nabídky pro Konica Minolta Bizhub 215

Popis Konica Minolta Bizhub 215

Popis produktu
Společnost Minolta asi není potřeba nějak představovat. Jedná se výrobce tiskáren, které jsou synonymem pro příznivé pořizovací náklady a vysokou spolehlivost. V tomto případě si pro nás Minolta připravila černobílou multifunkční laserovou tiskárnu, která najde své místo v menší kanceláři či domácnosti. Multifunkční laser je ideálním řešením požadavků na nízké provozní náklady a vynikající kvalitu tisku. Oproti inkoustovým multifunkcím nabízí mnohem lepší ekonomiku provozu a ostrý tisk i na běžný kancelářský papír.
Tiskárna s označením Bizhub 215 se vyznačuje vysokou kvalitou tisku, který vyplývá z rozlišení a to 600 x 600 dpi, díky kterému produkuje ostré texty. Černobílý skener je vybaven solidním rozlišením a to až 600 x 600 dpi opticky. Tato kombinace skeneru a tiskárny umožňuje vysoce kvalitní kopírování dokumentů. Se skenerem můžete také využít skenování do USB paměti, složky na počítači, ve formátech PDF, JPEG a TIFF.
Konica Minolta Bizhub 215 zvládá tisknout až 21 A4 stránek, nebo 7,8 A3 stránek za minutu a to díky dostatečné vnitřní paměti 128 MB. Tiskárna disponuje standardním vstupním zásobníkem na 250 listů formátu A5-A3, takže z ní může být opravdový pomocník ve vaší kanceláři. Pro vysoké nasazení tiskárny lze dokoupit ještě další zásobníky na papíry do maximální kapacity 1350 listů. Podporovaná gramáž papíru je 64-157 g/m2. Tisk první stránky černobíle tento model zvládá do 6,5 sekund.
Zařízení mé rozměry 570 x 570 x 458 mm a hmotnost 26,5 kg. Přístroj obsahuje klasický USB 2.0 konektor, takže nebude problém jí připojit ke všem pracovním stanicím, které obsahují tento dnes již velmi standardní port. Přítomné je i zabudované USB host rozhraní, ze kterého je možné tisknout z externích USB pamětí bez použití počítače, nebo na něj skenovat naskenované dokumenty. Maximální spotřeba udávaná výrobcem se pohybuje okolo 1250W.
Základní vybavení - včetně fotoválce, starteru, GDI tiskového řadiče, síť. kabelu a č...

Parametry Konica Minolta Bizhub 215

Výrobce Minolta
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 21stran
Rozlišení skeneru 600x600
Hmotnost 26.5kg
Barevný tisk Ne
Bluetooth Ne
Maximální formát tisku A3
Druh Laserová
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: