Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  HP PageWide 377dw

HP PageWide 377dw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 897 Kč
Porovnat 9 obchodů
Popis produktu PageWide 377dw Tiskárny HP PageWide mají jednu velkou výhodu, a tou je nejrychlejší tisk ve své třídě. Tiskárna jednak rychle vytiskne první stranu (černobílá strana za 7 vteřin a barevná za 7,5 sekundy), pokud je připravena. Zároveň má velkou rychlost tisku ISO stránky, kdy za minutu dokáže potisknout 30 stran černobíle i barevně. Při standardním kancelářském režimu je rychlos...

Všechny nabídky pro HP PageWide 377dw

Popis HP PageWide 377dw

MADER computer píše:

Inkoustová multifunkční tiskárna, A4
• Barevný tisk, kopírování, skenování
• Rychlost tisku (černobílý) - až 30 str./min
• Rychlost tisku (barevný) - až 30 str./min
• Připoejní - USB 2.0, Ethernet (LAN), WiFi
• HP ePrint, AirPrint, oboustranný tisk, automatický podavač dokumentů (ADF)

Nejrychlejší ve své třídě
Tiskárny HP PageWide mají jednu velkou výhodu, která jim umožňuje tisknout nejrychleji ve své třídě. Tiskárna je jednak rychle vytiskne první stranu (černobílá stran za 7 vteřin a barevná za 7,5 sekund), pokud je připravena. Zároveň má velkou rychlost tisku ISO stránky, kdy za minutu dokáže potisknout 30 stran černobíle i barevně. Při standardním kancelářském režimu je rychlost až 45 str./min.
Technologie HP PageWide
Tiskové kazety mají stejnou délku, jako je šířka papíru A4. V tiskárně se tak kazeta s inkoustem nepohybuje a hýbe se pouze papír. Každá kazeta obsahuje 42 240 trysek. Ty vystřikují inkoust s jednotnou hmotností, rychlostí a trajektorií pohybu. Dokonalá přesnost trysek zajišťuje vysokou sytost černé a barev, tmavý a ostrý text a rychlé schnutí. Díky těmto vlastnostem jsou tisk velmi rychlý, tichý a spolehlivý. S tiskárnou jsou kompatibilní kazety s označením HP 913A. Černá má výtěžnost přibližně 3 500 stran a barevné 3 000 stran.
Připravena na různé požadavky
K připojení tiskárny se nabízí všechny běžně dostupné porty (USB a Ethernet) nebo i bezdrátová možnost včetně WiFi včetně WiFi Direct. Z levé boční strany je přístupný první, výklopný zásobník a do druhého zásobníku na přední části lze vložit až 500 listů. Můžete tak vložit do zásobníků dva různé formáty současně. Výstupní zásobník má kapacitu až 300 listů a k výtiskům je snadný přístup. Funkce automatického oboustranného tisku je pro tuto kancelářskou tiskárnu samozřejmostí.
Oboustranné skenování při jediném průchodu
Tiskárna má k dispozici i skener včetně automatického podavače dokumentů, který dokáže n...

všeprotisk.cz píše:

Barevné dokumenty v profesionální kvalitě vám přináší barevná inkoustová multifunkční tiskárna HP PageWide 377dw s rychlým oboustranným tiskem.
Čas vám ušetří i oboustranné skenování při jednom průchodu a tiskárnu můžete nastavit i ovládat pomocí barevného dotykového displeje. S technologií HP ePrint můžete na multifunkci HP PageWide 377dw tisknout i když jste na cestách.
Hlavní vlastnosti a specifikace HP PageWide Pro 377dw MFP
Nová technologie PageWide v tiskárně HP PageWide 377dw zajišťuje profesionální kvalitu výtisků, spolehlivý výkon a snižuje spotřebu energie a čas potřebný na údržbu tiskárny. Různé druhy papíru a dokoupení volitelných zásobníků jsou další přednosti tohoto multifunkčního zařízení HP.

Technologie tisku: Inkoustová

Typ: Barevná, multifunkční

Funkce: tisk, kopírování, skenování, faxování

Duplex: Ano, automatický oboustranný tisk

Rychlost tisku: černobíle i barevně 30 str/min; oboustranně až 16 str/min

První stránka: 7 s

Rozlišení: černobílé 1200 x 1200 dpi; barevné 2400 x 1200

Displej: barevný, grafický, IR, 4,3"(10,92cm)

Paměť: 768MB

Rozhraní: 2 vysokorychlostní hostitelské porty USB 2.0; 1 vysokorychlostní port USB 2.0 zařízení; 1 síťový port Ethernet 10/100 Base-TX; 2 porty modemu/telefonní linky RJ-11

Skenování
Typ: Plochý skener, automatický podavač dokumentů

Rychlost: barevně i černobíle až 25 obr/min
Optické rozlišení: 1200 dpi

Skenování do: Skenování do e-mailu s vyhledáváním e-mailových adres LDAP; Skenování do síťové složky; Skenování na USB; Skenování do SharePoint; Skenování do počítače pomocí softwaru; Archivace faxů do síťové složky; Archivace faxů do e-mailu; Faxování do PC; Povolení/zakázání faxování; Povolení/zakázání barevného faxování, řízení přístupu k barvám; Nativní autorizace a ověřování...

SOFTCOM.cz píše:

HP PageWide 377dw - A4 tisk, Print/Scan/Copy/Fax, 30/30ppm, Wi-Fi, LAN, USB, duplexni tisk i skenovani, ADF na 50 listů, 10.9cm dotykový displej, e-Print, AirPrint, 4 cartridge (HP 913 - black 3500pgs/CMY - 3000pgs)

Patro.cz píše:

Inkoustová multifunkční tiskárna, A4; • Barevný tisk, kopírování, skenování; • Rychlost tisku (černobílý) - až 30 str./min; • Rychlost tisku (barevný) - až 30 str./min; • Připoejní - USB 2.0, Ethernet (LAN), WiFi;

Parametry HP PageWide 377dw

Výrobce HP
Kopírování Ano
Hmotnost 22kg
Druh Inkoustová
Fax Ano
Scaner Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: