Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  HP Deskjet GT 5820

HP Deskjet GT 5820

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 997 Kč
Porovnat 8 obchodů
Přehled Tato bezdrátová tiskárna All-in-One dokáže vytisknout tisíce stran při mimořádně nízkých nákladech na stránku. Náš snadno přístupný systém s doplňováním bez rozlití eliminuje nepořádek a přináší výjimečnou kvalitu a spolehlivost pro všechny velkoobjemové tiskové úlohy. Více stran, větší úspory * Tiskněte velké objemy za mimořádně nízké náklady na stránku s tímto systémem vysokoka...

Všechny nabídky pro HP Deskjet GT 5820

Popis HP Deskjet GT 5820

Digiboss.cz píše:

HP DeskJet GT 5820 All-in-One, černá X3B09A najdte na Digiboss.cz. HP DeskJet GT 5820 All-in-One, černá X3B09A nabízíme i na splátky. HP DeskJet GT 5820 All-in-One Tank SystemUžívejte si velkoobjemový tisk ve fotografické kvalitě s mimořádně nízkými náklady na stránku. Díky inovativnímu tankovému systému od HP stačí doplňovat pouze inkoust, což znamená razantní snížení nákladů ve srovnání s běžnou výměnou celých kazet. Zapomenete na náklady a vytisknete bezokrajové brožury, letáky a fotografie profesionální úrovně. Inkousty HP ručí za ostrý, sytý text a živé barvy. Tiskněte více stránek za méně peněz!
Klíčové vlastnosti* Multifunkce s extra levným barevným tiskem* Doplňování inkoustu...

MADER computer píše:

Tankový systém bez nechtěného vytečení inkoustu
Spill free = dolevani inkoustu bez hrozby jeho rozliti, lahvicky a nadobka na inkoust maji specialni koncovky diky kterym nic nerozlejete. Vse funguje na principu podtlaku = odsroubujete lahvicku s inkoustem, otocite ji a nic se nevyleje. Teprve az ji nasadite na prislusny tank pro danou barvu dojde k nasavani barvy- Jakmile lahvicku odpojite – opet nic nevyteka.
Zamerne to popisuju do detailu – je to hlavni rozdil proti Epsonu Lseries, kde inkoust defacto tlacite do toho tanku silou = hrozi zaspineni, kdyz lahvicku s inkoustem vyndate, pored vyteka inkoust.

Vetsi vyteznost – Black 5000 stranek, barevne 8000 stranek

Top HW specifications

7.5 / 5.5 ISO print speed
WIFI
Wi-Fi Direct
HP ePrint
HP AiO Remote app
Scan do emailu (via HP AiO remote app)
Tichý mód tisku

Parametry HP Deskjet GT 5820

Výrobce HP

Podobné produkty

Podobné fráze: