Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  HP Color LaserJet Professional M177fw

HP Color LaserJet Professional M177fw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 891 Kč
Ideální pro firmy, které chtějí zvýšit produktivitu a tisknout marketingové materiály v profesionální kvalitě bez nutnosti opouštět kancelář. Tato barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro tiskne, kopíruje, skenuje v zářivých barvách a odesílá faxy. Tato kompaktní, barevná multifunkční tiskárna nezabere příliš místa a pomůže vám dokončit tiskové úlohy v méně krocích · Získejte vynikajíc...

Všechny nabídky pro HP Color LaserJet Professional M177fw

Popis HP Color LaserJet Professional M177fw

Ideální pro firmy, které chtějí zvýšit produktivitu a tisknout marketingové materiály v profesionální kvalitě bez nutnosti opouštět kancelář. Tato barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro tiskne, kopíruje, skenuje v zářivých barvách a odesílá faxy.
Tato kompaktní, barevná multifunkční tiskárna nezabere příliš místa a pomůže vám dokončit tiskové úlohy v méně krocích
· Získejte vynikající, konzistentní barvy pomocí originálních tiskových kazet HP LaserJet a tiskněte ostré texty při stejných nákladech na černobílý tisk jako u černobílé tiskárny HP LaserJet.
· Zpracovávejte velké kopírovací úlohy s automatickým podavačem dokumentů na 35 listů, zatímco budete pracovat na jiném úkolu. Využijte možností podpory široké škály různých typů médií
· Rychlá správa úloh s dokumenty: první výtisk získáte za pár sekund. Multifunkční tiskárna, která zajistí rychlý tisk, kopírování, skenování a faxování, bude vaším pomocníkem na cestě k úspěchu.
Snadné dotykové ovládání
· Každý úkol nastavíte několika snadnými klepnutími na 7,6cm barevném dotykovém displeji, který zároveň zajišťuje přístup k aplikacím, které usnadňují správu dokumentů.
· Žádné zpoždění: technologie HP Smart Install vám zajistí rychlé spuštění bez potřeby disku CD.
· Snadno kopírujte obě strany oboustranných ID průkazů nebo jiných malých dokumentů na jednu stránku.
· Šetřete energii pomocí technologie inteligentního automatického zapínání a vypínání HP, která zapíná tiskárnu, když je potřeba, a vypíná ji, když je nečinná.
Tiskněte dle potřeby
· Tiskněte prakticky odkudkoli pomocí smartphonu, tabletu a počítače s nainstalovanou aplikací HP ePrint a Apple AirPrint.
· Rozšiřte dosah tisku. Snadné nastavení, tisk a sdílení prostřednictvím vestavěného rozhraní Ethernet a bezdrátového připojení.
· S praktickými nástroji pro správu multifunkční tiskárny snadno zvládnete pracovní úlohy.
Technické parametry:
Funkce: T...

Parametry HP Color LaserJet Professional M177fw

Výrobce HP
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Hmotnost 16kg
Barevný tisk Ano
Druh Laserová
Fax Ano
Scaner Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: