Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Epson L365

Epson L365

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Tiskárna Epson L365 s tankovým systémem Barevná tiskárna 3v1 nabídne velmi kvalitní tisk, skenování a kopírování. Je vhodná jak do domácnosti, tak i do menších kanceláří. Tisknout lze dokumenty i fotografie jak černobíle, tak barevně ve vysokém rozlišení 5760 x 1440 dpi, skenuje v rozlišení 1200 x 2400 dpi. Tiskárny Epson jsou známi svou vysokou kvalitou tisku a velmi levným pr...

Všechny nabídky pro Epson L365

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Epson L365

Popis produktu
Tiskárna Epson L365 s tankovým systémem
Barevná tiskárna 3v1 nabídne velmi kvalitní tisk, skenování a kopírování. Je vhodná jak do domácnosti, tak i do menších kanceláří. Tisknout lze dokumenty i fotografie jak černobíle, tak barevně ve vysokém rozlišení 5760 x 1440 dpi, skenuje v rozlišení 1200 x 2400 dpi. Tiskárny Epson jsou známi svou vysokou kvalitou tisku a velmi levným provozem.
Více tisku za méně peněz
Inkoustový tankový systém u tiskáren Epson je tím nejlepším výběrem. Díky tomuto systému je tisk cenově dostupný, praktický s vysokou spolehlivostí. Tato tiskárna je výbornou volbou pro uživatele požadující bezproblémový tisk s minimálními náklady na provoz.
Tiskárna zvládne tisknout až 33 stran / minutu v černé barvě, a 15 stran / minutu barevně. Má 4 oddělené náplně v nádržce na inkoust s ultravysokou kapacitou. Tím  je tato řada tiskáren vysoce produktivním spolehlivým doplňkem do kanceláří, ale i domácností. Každá tiskárna je vybavena technologií Epson Micro Piezo zaručující bezkonkurenčně dlouhou životnost, kvalitu a také spolehlivost.
Rychlé a přívětivé ovládání
Díky speciálně navrženým vzduchotěsným uzávěrům a filtrům snadno a rychle doplníte inkoust a plýtvání je opravdu minimální. Tiskárna má navíc rovněž škrtící klapku, která kontroluje průtok inkoustu a umožňuje tak bezpečně přenášet tiskárnu s minimálním únikem a plýtváním inkoustem. Vytiskne až 12 000 stran černobíle a 6 500 barevně.
Tiskárna má jednoduché ovládání, připojit k počítači ji lze pomocí USB rozhraní a disponuje také připojením pomocí Wi-Fi.  Podavač tiskárny pojme až 100 ks papíru a tisk si můžete vybrat na 8 formátů papíru – A4, A5, A6, B5, C6 (obálka), DL (obálka), No. 10 (obálka), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna 3v1 s velmi levným tiskem je výborným výběrem do domácnosti, ale i nenáročné kanceláře. Tiskne dokumenty i fotografie buď černobíle, nebo barevně a to ve vysokém rozlišen...

Parametry Epson L365

Výrobce Epson
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Scaner Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 33stran
Rozlišení skeneru 1200x2400
Hmotnost 4.5kg
Barevný tisk Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: