Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Epson Expression Home XP-332

Epson Expression Home XP-332

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Epson Expression Premium XP-332 Epson patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 3v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří nebo pro použití v domácnostech. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat i kopírovat dokumenty a vyznačuje se úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit náklady na tisk díky vysokokapacitním inkoustový...

Všechny nabídky pro Epson Expression Home XP-332

Popis Epson Expression Home XP-332

Popis produktu
Epson Expression Premium XP-332
Epson patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 3v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří nebo pro použití v domácnostech. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat i kopírovat dokumenty a vyznačuje se úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit náklady na tisk díky vysokokapacitním inkoustovým kazetám a také velmi kvalitním tiskem s dlouhou trvanlivostí.
Určena foto nadšence
Tiskárna vytiskne dokonale každou fotografii, stejně jako obyčejné dokumenty. Kvalitní tisk ve vysokém rozlišení je podpořen vysokou rychlostí tisku a také použitými inkousty, které snižují riziko rozmazání textu po vytisknutí stránky.
Tiskněte efektivně
Kromě úsporné technologie tisku a použití výhodných vysokokapacitních inkoustů disponuje tento model manuálním oboustranným potiskem. Díky tomu budete moci snadno a rychle potisknout obě strany papíru. S možností k připojení k vaší Wi-Fi lze tisknout i bezdrátově a také s podporou tisku z mobilních zařízení. S cloudovými úložišti Google Print a AirPrint vytisknete všechny dokumenty odkudkoliv. Tiskárna také podporuje pohodlný tisk přímo z paměťových karet.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna pro podnikové nasazení vybavená úsporným tiskem nabídne uživateli vysoké rozlišení tisku až 5760 x 1440 dpi, které dovoluje tisknout jak klasické dokumenty, tak i marketinkové grafické výtvory. Rychlost tisku je dostačujících 30 stránek za minutu při černobílém tisku a 15 stránek za minutu při barevném tisku. Tisknout je možné na papíry do formátu A4. Skenovat lze prostřednictvím plochého skeneru v rozlišení 1200 x 2400 dpi. Snadným nastavením bez použití počítače vás provede dotykový a barevný 3,7cm LCD displej. Mezi konektorovou výbavu se řadí klasické USB rozhraní pro propojení s jedním PC/NB. Tisknout z více počítačů na tiskárně můžete po připojení k domácí nebo firemní sítě bezdrátově přes Wi-Fi.
Tento pr...

Parametry Epson Expression Home XP-332

Výrobce Epson
Druh Inkoustová
Scaner Ano
LCD Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: