Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Canon PIXMA TS8050

Canon PIXMA TS8050

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dárek při registraci zdarma Při nákupu do 31.10. máte možnost získat zdarma fotoalbum + balení 10ks fotopapíru 13x13cm. Pro získání dárku je zapotřebí se zaregistrovat zde PIXMA řady TS8050 Představujeme novou generaci multifunkčních fototiskáren. Užijte si vynikající kvalitu, bezdrátové připojení a velkou dotykovou obrazovku s uživatelsky přívětivým rozhraním. Vzpomínky zachycené ...

Všechny nabídky pro Canon PIXMA TS8050

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Canon PIXMA TS8050

Dárek při registraci zdarma
Při nákupu do 31.10. máte možnost získat zdarma fotoalbum + balení 10ks fotopapíru 13x13cm. Pro získání dárku je zapotřebí se zaregistrovat
zde
PIXMA řady TS8050
Představujeme novou generaci multifunkčních fototiskáren. Užijte si vynikající kvalitu, bezdrátové připojení a velkou dotykovou obrazovku s uživatelsky přívětivým rozhraním.
Vzpomínky zachycené v ohromující kvalitě
Užijte si výjimečnou kvalitu tisku s vylepšenou technologií tiskové hlavy tiskárny PIXMA řady TS8050. Systém 6 samostatných inkoustů, včetně šedého, zlepšuje vyjádření stínů, snižuje zrnitost a tiskne fotografie v sytých barvách a dokumenty s ostrými texty.
Malá velikost. Velký výkon
Výkonná technologie tisku je ukrytá v těle stolní velikosti, které je o 30 % menší než u předchozích modelů. Díky zrcadlovému povrchu a elegantně zaobleným rohům vypadá tiskárna PIXMA řady TS8050 stejně dobře jako snímky, které vytváří.
Buďte připojeni
Připojte se a sdílejte snímky a dokumenty pomocí sítě Wi-Fi a podpory mobilního tisku pro systémy Android, iOS a WINDOWS 10 Mobile. Tiskněte přímo z karet SD nebo využijte tisku a skenování dotykem pomocí aplikace Canon PRINT.
Podpora smartphonů a tabletů
Aplikace Canon PRINT vám přiblíží obsah uložený ve vašem chytrém zařízení na dosah ruky. Tiskněte z populárních sociálních sítí, jako je například Facebook nebo Instagram. Můžete dokonce skenovat fotografie a dokumenty do vybraných cloudových účtů. Skenování do cloudu je dostupné pouze pro uživatele originálních inkoustů Canon.
Nový design, rychlejší výsledky
Nemusíte čekat, abyste viděli výsledky své kreativity. Každá funkce je dosažitelná pouhým klepnutím díky přednímu panelu s automatickým naklápěním a integrované 10,8cm (4,3") dotykové obrazovce.
Rychlá a snadná obsluha
Díky nově vytvořenému uživatelsky přívětivému rozhraní je tisk rychlý a zábavný. Zjednodušené možnosti nabí...

Parametry Canon PIXMA TS8050

Výrobce Canon

Podobné produkty

Podobné fráze: