Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Canon i-SENSYS MF229dw

Canon i-SENSYS MF229dw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Multifunkční černobílá tiskárna Canon i-SENSYS MF229dw Firma Canon se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje výkonnou tiskárnu Canon i-SENSYS MF229dw, která je určena pro menší podniky a domácnosti s klasickými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na š...

Všechny nabídky pro Canon i-SENSYS MF229dw

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Canon i-SENSYS MF229dw

Popis produktu
Multifunkční černobílá tiskárna Canon i-SENSYS MF229dw
Firma Canon se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje výkonnou tiskárnu Canon i-SENSYS MF229dw, která je určena pro menší podniky a domácnosti s klasickými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tiskovin až do formátu A4 černobíle, tak je tento model stvořen právě pro vás.
Praktické 4 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned čtyři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru, faxu a kopírky. Neztráceje čas používáním několika přístrojů v kanceláři a využijte pro svou práci tento multifunkční stroj. Budete tak mít všechny funkce na jednom místě a i díky tichému provozu se tiskárna i-SENSYS MF229dw společnosti Canon stane vítaným doplňkem Vaší kanceláře nebo domácnosti.
Výhody
Tiskárny této vysoké řady umožňují potisknout papíry od velikosti knihy až po velké formáty A4. Vytvářet tak můžete působivé marketingové materiály a mnohé další tiskoviny. Výhodou je zajisté i profesionální skener s velmi kvalitním snímáním v rozlišení až 600 x 600 dpi a s automatickým duplexním ADF podavačem. Tisknout s touto tiskárnou můžete i z mobilních přístrojů vybavených Android nebo iOS operačním systémem. Výhodou zajisté je i přítomnost automatického oboustranného tisku, který se postará o rychlý potisk obou stran papíru.
                                          
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečné počtu. Díky tomu nebude problém ji připojit k vaší počítačové stanici nebo notebooku. Tisknout můžete i z více počítačů v domácnosti nebo v kanceláři prostřednictvím kabelového LAN a bezdrátového WiFi rozhraní.
                                          
...

Parametry Canon i-SENSYS MF229dw

Výrobce Canon
Scaner Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 27stran
Rozlišení skeneru 600x600
Hmotnost 13.1kg
Barevný tisk Ne
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: