Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Canon i-SENSYS MF216

Canon i-SENSYS MF216n

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Multifunkční černobílá tiskárna Canon i-SENSYS MF216n Firma Canon se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje výkonnou tiskárnu Canon i-SENSYS MF216n, která je určena pro menší podniky a domácnosti s klasickými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na šir...

Všechny nabídky pro Canon i-SENSYS MF216n

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Canon i-SENSYS MF216n

Popis produktu
Multifunkční černobílá tiskárna Canon i-SENSYS MF216n
Firma Canon se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje výkonnou tiskárnu Canon i-SENSYS MF216n, která je určena pro menší podniky a domácnosti s klasickými požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tiskovin až do formátu A4 černobíle, tak je tento model stvořen právě pro vás.
Praktické 4 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned čtyři praktické nástroje. Kromě rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru, faxu a kopírky. Neztráceje čas používáním několika přístrojů v kanceláři a využijte pro svou práci tento multifunkční stroj. Budete tak mít všechny funkce na jednom místě a i díky tichému provozu se tiskárna i-SENSYS MF216n společnosti Canon stane vítaným doplňkem Vaší kanceláře nebo domácnosti.
Výhody
Tiskárny této vysoké řady umožňují potisknout papíry od velikosti knihy až po velké formáty A4. Vytvářet tak můžete působivé marketingové materiály a mnohé další tiskoviny. Výhodou je zajisté i profesionální skener s velmi kvalitním snímáním v rozlišení až 600 x 600 dpi a s automatickým ADF podavačem. Tisknout s touto tiskárnou můžete i z mobilních přístrojů vybavených Android nebo iOS operačním systémem.
                                                           
Snadné připojení
Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečné počtu. Díky tomu nebude problém ji připojit k vaší počítačové stanici nebo notebooku. Tisknout můžete i z více počítačů v domácnosti nebo v kanceláři prostřednictvím kabelového LAN rozhraní.
                                                          
Klíčové vlastnosti
Rychlost tisku je solidních 23 stránek za minutu. Rozlišení tisku je standardních 600 x 600 dp...

Parametry Canon i-SENSYS MF216n

Výrobce Canon
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 23stran
Rozlišení skeneru 600x600
Hmotnost 11.5kg
Barevný tisk Ne
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: