Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  Brother MFC-J200

Brother MFC-J200

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 079 Kč
Popis produktu Multifunkční tiskárna Brother MFC-J200 Do naší nabídky se nyní dostávají také špičkové produkty výrobce tiskových řešení, společnosti Brother. Jedním z nich je multifunkční inkoustové tiskové zařízení Brother MFC-J200, které ve svém těle skrývá hned čtyři výkonná zařízení - tiskárnu, kopírku, skener a fax. Díky kvalitnímu tisku je tato tiskárna ideálním řešením pro domácí uživa...

Všechny nabídky pro Brother MFC-J200

Popis Brother MFC-J200

Popis produktu
Multifunkční tiskárna Brother MFC-J200
Do naší nabídky se nyní dostávají také špičkové produkty výrobce tiskových řešení, společnosti Brother. Jedním z nich je multifunkční inkoustové tiskové zařízení Brother MFC-J200, které ve svém těle skrývá hned čtyři výkonná zařízení - tiskárnu, kopírku, skener a fax. Díky kvalitnímu tisku je tato tiskárna ideálním řešením pro domácí uživatele, ale i v kanceláři dokáže dobře zastat svou práci.
Malé rozměry, snadné ovládání a vše na jednom místě
Rozměry tiskárny byly sníženy a díky tomu ji snadno umístíte na pracovní stůl a jiné rovné povrchy. Multifunkční přístroj je vybaven rychlým inkoustovým tiskem i kopírkou a skenerem s vysokým rozlišením. Snadného ovládání i bez použití počítače docílíte díky 1 řádkovému LCD displeji.
Kvalitní výtisky
Tiskárna Brother MFC-J200 je určena pro tisk dokumentů až do formátu A4 pomocí barevné inkoustové technologie s rychlostí tisku až 11 stran za minutu při barevném a 6 stran za minutu při černobílém tisku dle normy ISO/IEC 24734. Maximální rozlišení tisku je vynikajících 6000 x 1200 dpi, výstup je tedy velmi ostrý a čistý i v detailech a je vhodný i pro tisk kvalitních fotografií. Součástí tiskárny je i vstupní zásobník na 100 listů papíru.
Výkonné pracoviště
Integrovaný plochý skener je vybaven optickým snímačem s rozlišením 1200 x 2400 dpi, které je možno softwarově zvýšit až na hodnotu 19200 dpi. Je vybaven možností přímého skenování do e-mailového klienta, grafiky, souboru a paměťové karty. Kombinací skeneru a tiskárny vznikne výkonná kopírka schopná kopírovat dokumenty bez použití počítače.
Tisk z mobilních přístrojů a tisk do formátu A4
Tisknout můžete i z nejrůznějších mobilních přístrojů jako jsou chytré telefony nebo tablety pomocí technologie AirPrint, Google Cloud, Brother iPrint & Scan. Potisknout můžete papíry od velikosti obálky až po klasické A4kové papíry.
Klíčové vlastnosti
Multifunkční p...

Parametry Brother MFC-J200

Výrobce Brother
Rozlišení skeneru 1200x2400
Hmotnost 8.3kg
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 11stran

Podobné produkty

Podobné fráze: