Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Mrazničky  >   Hloubka: 55cm

Mrazničky | Hloubka: 55cm

Výrobci:

Bosch  •  Candy  •  Beko  •  Amica  •  Electrolux  •  Siemens  •  Whirlpool  •  AEG  •  Haier  •  Philco
Nalezeno:    439 produktů

Beko HSA24531

Truhlicová mraznička Beko HSA24531 v objemu 232 l bílé barvy v energetické třídě A ++. Ovládání termostatu je elektronické. Mrazící výkon je 12 kg / 24 h a odolnost vůči výpadku proudu je 67 hodin. Praktická rukojeť usnadní otevírání mrazničky. Pro zabezpečení je truhlicová mraznička vybavena i praktickým uzamykacím víkem. Vnitřní vybavení sestává z 2 drátěných košů. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Více informací

Hisense FT237D4BW21

Truhlicová mraznička Hisense FT237D4BW21 v objemu 182 l bílé barvy, v energetické třídě A +. Její mrazící výkon dosahuje 15 kg / 24 hodin a doba skladování při výpadku proudu 32 hodin. Ovládání termostatu je umístěno vpředu. Vnitřní vybavení tvoří 1 závěsný plastový koš. Odmrazování mrazničky se realizuje manuálně. Vnitřní vybavení tvoří 1 závěsný koš. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Více informací

Candy CMCH 254 EL

...ronické, vybavené i funkcí rychlého mrazení Super Freeze. Praktický akustický alarm vás upozorní na případnou zvýšenou teplotu. Mrazící výkon je 12 kg / 24 h a odolnost vůči výpadku proudu je 53 hodin. Pro zabezpečení je truhlicová mraznička vybavena i uzamykacím víkem a otevíráním pomocí integrovaného madla. Velkou výhodou je možnost sledování zásob v mrazicím boxu za pomoci aplikace Simply Fi. Vnitřní vybavení sestává z jednoho drátěného koše a LED osvětlení. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Více informací

Romo RFN278A+

...i rozmrazovat. Čistý vnitřní objem dosahuje 245 l. Vnitřní výbavu tvoří 5 standardních plastových zásuvek, 1 zásuvka s velkým objemem, 1 úzká horní přihrádka s výklopem a 2 úzké dveřní přihrádky. LED osvětlení umožňuje přehlednější uspořádání. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 20 hodin. Ovládání skříňové mrazničky Romo RFN278A + je elektronické typu Soft Touch s LED ukazateli. Nabízí i funkci supermrazení a zvukovou signalizaci otevřených dveří.

Více informací

Candy CMIOUS 5142WH

Skříňová mraznička Candy CMIOUS 5142WH v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Její vnitřní prostor nabízí 166 l skladovacího prostoru. Ten je rozdělen do 5 průhledných zásuvek a 1 výklopné přihrádky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu uchová potraviny v chladu 30 hodin. Rozmrazování se realizuje manuálně. Skříňová mraznička Candy CMIOUS 5142WH má k dispozici externí kovové madlo. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Více informací

Candy CMIOUS 5144WH

Skříňová mraznička Candy CMIOUS 5144WH v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Její vnitřní prostor nabízí 166 l skladovacího prostoru. Ten je rozdělen do 6 průhledných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu uchová potraviny v chladu 30 hodin. Rozmrazování se realizuje manuálně. Skříňová mraznička Candy CMIOUS 5144WH má k dispozici externí kovové madlo. Maximální hlučnost dosahuje 42 dB.

Více informací

Šuplíkový mrazák Beko RFSA210K20W

...teriální těsnění Šuplíkový mrazák Beko RFSA 210 K20W​ je vybaven speciálním těsněním, které brání v rozmnožování bakterií v oblasti dveří. Těsnění je obohaceno o antimikrobiální látky, díky kterým zůstává bez výskytu mikroorganismů. Mrazící prostor o objemu 168 l je tak chráněn a poskytuje ty nejideálnější podmínky pro skladování potravin. Roční spotřeba elektrické energie je 230 kWh/rok a mrazící kapacitoa je 9kg/24 hod. Spotřebič se řadí do energetické třídy A+, je tak velmi úsporný k vašim...

Více informací

ECG EFP 10990 WA+

...á mraznička ECG EFP 10990 WA + spadá do úsporné energetické třídy A +. Její celkový využitelný objem je 99 litrů, s maximální hlučností 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 4,5 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Truhlicová mraznička disponuje s funkcí přepnutí mezi chlazením a mrazením. Odmrazování a nastavování teploty se realizuje manuálně. Manipulaci s mrazničkou usnadňuje integrované madlo.

Více informací

ECG EFP 11420 WA+

... mraznička ECG EFP 11420 WA + spadá do úsporné energetické třídy A +. Její celkový využitelný objem je 142 litrů, s maximální hlučností 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 6,5 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Truhlicová mraznička disponuje s funkcí přepnutí mezi chlazením a mrazením. Odmrazování a nastavování teploty se realizuje manuálně. Manipulaci s mrazničkou usnadňuje integrované madlo.

Více informací

ECG EFP 11980 WA+

...P 11980 WA + spadá do úsporné energetické třídy A +. Její celkový využitelný objem je 198 litrů, s maximální hlučností 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 9 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Truhlicová mraznička disponuje s funkcí přepnutí mezi chlazením a mrazením a s LED osvětlením. Odmrazování a nastavování teploty se realizuje manuálně. Manipulaci s mrazničkou usnadňuje integrované madlo.

Více informací

Mraznička Beko HSA 24530 bílá

Beznámrazová pultová mraznička v energetické třídě A++ s užitným objemem 230 l

Více informací

CANDY CMCH 254 EL (37000532)

...vý mrazák Candy CMCH 254 ELChcete mít i v zimě k dispozici ovoce a zeleninu? Pultová mraznička Candy vám dává dostatek místa na uskladnění úrody ze zahrádky či zásob na zimu. Vždy budete mít po ruce ovoce na koláč, a to i ve chvíli, kdy nebude dostupné v obchodech nebo bude drahé. Mrazící kapacitu má 18 kg za 24 hodin, protože disponuje funkcí Super Freeze pro extra rychlé mrazení. Soukromá spižírnaPokud nemáte dostatek místa na pultový mrazák přímo v domácnosti, je možné ho umístit například...

Více informací

BEKO HSA 24530 (HSA24530)

...né koše a vnitřní osvětlení pro pohodlnou manipulaci. Mraznička je vybavena funkcí super mrazení pro rychlé zmrazení. To se hodí i pro velké množství větších kusů potravin. Za 24 hodin zamrazí až 12 kg potravin a při nenadálém výpadku proudu vše zůstane řádně zmrazené po dobu 67 hodin. Specialitou této truhlicové mrazničky je antibakteriálně upravené těsnění. To zabraňuje tvorbě bakterií a dalších nežádoucích mikroorganismů, a tak jsou uložené potraviny v bezpečí. Součástí výbavy je také...

Více informací

Gorenje FH 331 IW

Mrazák Gorenje s funkcí rychlého mrazení a LED displejem. Energetická třída A+, zmrazovací výkon 19 kilogramů za den a celkový objem 307 litrů.

Více informací

Mraznička Beko HSA 13530 bílá

Pultová mraznička v energetické třídě A++ s užitným objemem 129 l

Více informací

Electrolux EC3931AOW

Čistý objem (l): 368; Technologie: LowFrost; En. třída: A++; Ovládání: Elektronické, vrchný panel; Hlučnost (dB): 43; Zámek: Ano; Rozměry VxŠxH (mm): 876x1611x665

Více informací

Pultový mrazák Candy CMCH 202 SEL

Truhlicový mrazák Díky dotykovému displeji se truhlicový mrazák snadno ovládá. Další funkcí je statické chlazení a mechanický termostat. Výhodou je akustický alarm zvýšené teploty a Funkce Super Freeze – rychlé mrazení. Díky výšce 825 mm se vejde tato chladnička i do malého prostoru. Asistent skladování zásob – možnost sledování záruční lhůty potravin v aplikaci Simply Fi (pasivní zadávání údajů o potravinách bez nutnosti připojení mrazáku k Wifi).

Více informací

CANDY CKTUS 606W (37000566)

...abízí velký úložný prostor pro potraviny všeho druhu, který plně dostačuje potřebám dvou osob.Podstavný mrazák Candy CKTUS 606W s kompaktními rozměry a nebývale nízkou provozní hlučností 41 dB představuje skvělou možnost vybavení vaší chaty, kanceláře nebo malé domácnosti. Spadá do úsporné energetické třídy A+++, tudíž vám bude šetřit i vaší peněženku. S celkovým užitným objemem 98 l přitom nabízí solidní úložný prostor pro potraviny všeho druhu. V mrazáku naleznete 3 transparentní boxy, díky...

Více informací

Liebherr GNP 2756 + DOPRAVA ZDARMA

... otevíráníNastavitelné nožičky Nastavitelnost předních nohou umožňuje vyrovnat malé nerovnosti podlahy a malé výškové diference do 16 mm, takže přístroj vždy stojí stabilně.2Transportní kolečka vzadu Transportní kolečka umožňují jednoduché ustavení a instalaci přístroje.anoTransportní úchyty Transportní madla ulehčují transport a instalaci přístrojů. Tak lze přístroj ustavit bezpečně na požadovaném místě.anoLze přistavit těsně ke zdianoFrekvence50 HzNapětí220-240VUmístění dveřívpravo lze zaměnit

Více informací

HAIER HCE 143R

Truhlicový mrazákTřída energetické účinnosti A+Užitný objem mrazáku 146 lSpotřeba energie 192 kWh/rokElektronické ovládání termostatuManuální odmrazování mrazákuPočet závěsných košů: 1Funkce rychlé mraženíMrazící kapacita: 13 kg/24hod.Maximální doba skladování při výpadku proudu: 35 hHlučnost: 40 dBChladivo: R600aKlimatická třída: SN-TNapájení: 220-240 V/50 HzRozměry (V Š H): 84,5x72x55 cmHmotnost: 35 kg

Více informací

Romo UFA243A++

Skříňová mraznička Romo UFA243A ++ s čistým objemem 227 litrů nabízí 7 transparentních zásuvek pro uskladnění potravin. Je zařazena do energetické třídy A ++ díky nízké spotřebě energie 0,57 kWh za den. Otevírání dvířek je možné nastavit na levé / pravé otevírání. Mraznička má manuální odmrazování a mechanické ovládání intenzity chlazení. Zásuvka BIG BOX poslouží na uskladnění rozměrných potravin, například krůty.

Více informací

Hisense FC181D4AW1

Truhlicová mraznička Hisense FC181D4AW1 v objemu 139 l bílé barvy, v energetické třídě A +. Její mrazící výkon dosahuje 13 kg / 24 hodin a doba skladování při výpadku proudu 32 hodin. Díky invertorovému kompresoru hlučnost dosahuje 40 dB. Ovládání termostatu je mechanické umístěno vpředu. Vnitřní vybavení tvoří 1 závěsný plastový koš. Odmrazování mrazničky se realizuje manuálně. Vnitřní vybavení tvoří 1 závěsný koš. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Více informací

Candy CMCH 204 EL

...je elektronické s akustickým alarmem při zvýšení teploty a funkcí rychlého mrazení Super Freeze. Mrazící výkon je 12 kg / 24 h a odolnost vůči výpadku proudu je 40 hodin. Pro zabezpečení je truhlicová mraznička vybavena praktickým uzamykacím víkem, otevírání je za pomoci integrovaného madla. Velkou výhodou je možnost sledování zásob v mrazicím boxu za pomoci aplikace Simply Fi. Vnitřní vybavení sestává z jednoho drátěného koše a nemůže chybět ani LED osvětlení. Maximální hlučnost dosahuje 44 dB.

Více informací

Candy CSOUS 5142WH

Skříňová mraznička Candy CSOUS 5142WH v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Čistý celkový objem tvoří 166 litrů. Termostat je ovládán mechanicky. Vnitřní výbavu tvoří 5 průhledných zásuvek, 1 výklopná přihrádka a LED osvětlení. Pro komfortní otevírání má k dispozici robustní kovové madlo. Mrazicí kapacita skříňové mrazničky Candy CSOUS 5142WH dosahuje 8 kg / 24 h. a akumulační doba v případě výpadku proudu až 30 hodin.

Více informací

Romo UFA164A++

...o UFA164A ++ je ideální volbou pro uskladnění většího množství mražených potravin. Tento model je zařazen do energetické třídy A ++. Její celkový využitelný objem je 152 litrů. Mrazicí kapacita skříňové mrazničky je 22 kg potravin za 24 hodin a její skladovací doba při poruše je 16 hodin. Pro uskladnění vašich potravin jsou k dispozici 6 transparentní přihrádky. Maximální dosahovaná hlučnost je 41 dB. Barevné provedení spotřebiče je v klasické bílé barvě. Závěs dveří se dá podle potřeby zaměnit.

Více informací

Whirlpool AFB 1842 A++Schok F

Kupte produkt Whirlpool AFB 1842 A++Schok F z kategorie Ledničky a mrazáky | Mrazáky | Šuplíkové mrazáky od výrobce Whirlpool za cenu 21990 Kč.

Více informací

Whirlpool UW8 F2C KSB

Kupte produkt Whirlpool UW8 F2C KSB z kategorie Ledničky a mrazáky | Mrazáky | Volně stojící mrazáky od výrobce Whirlpool za cenu 18490 Kč.

Více informací

Amica FZC 208.3 AA

Skříňová mraznička Amica FZC 208.3 AA v bílé barvě je zařazena do energetickejt třídy A ++. Její čistý objem tvoří 140 litrový vnitřní prostor. Vnitřní výbavu tvoří 4 průhledné plastové zásuvky a 1 výklopná přihrádka. Mrazící výkon dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku prúdau 21 hodin. Termostat se ovládá mechanicky. Maximální hlučnost mrazničky Amica VK 852.3 AW dosahuje 40 dB. Dveře lze otočit podle potřeby.

Více informací

Romo RFN248XA++

...em dosahuje 248 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 standardní plastové zásuvky, 1 zásuvka s velkým objemem Big Box, 1 zásuvka Fast Freeze, 1 horní přihrádka s výklopnými dvířky a forma na ledové kostky. LED osvětlení umožňuje přehlednější uspořádání. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 18 hodin. Ovládání skříňové mrazničky Romo RFN248XA ++ je elektronické typu Soft Touch s LED ukazateli. Nabízí i funkci supermrazení a zvukovou signalizaci otevřených dveří.

Více informací

Romo RFN248A++

...jem dosahuje 248 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 standardní plastové zásuvky, 1 zásuvka s velkým objemem Big Box, 1 zásuvka Fast Freeze, 1 horní přihrádka s výklopnými dvířky a forma na ledové kostky. LED osvětlení umožňuje přehlednější uspořádání. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 18 hodin. Ovládání skříňové mrazničky Romo RFN248A ++ je elektronické typu Soft Touch s LED ukazateli. Nabízí i funkci supermrazení a zvukovou signalizaci otevřených dveří.

Více informací

Mraznička Electrolux EC3131AOW bílá

Mrazení se systémem LowFrost Tato truhlicová mraznička je vybavena inteligentním systémem LowFrost, který snižuje tvorbu námrazy v mrazničce o 80 %. Technologie SpacePlus® umožňuje maxim...

Více informací

Liebherr GGU 1500 + DOPRAVA ZDARMA

...onické rízení Teplotní rozsah -9°C až -26°C Ukazatel teploty vnejší digitální Porucha: výstražný signál optický a akustický Design a vybaveníMateriál bočnic ocel Barva bílá Materiál dveří/víka ocel Zámek soucást vybavení Smer otevírání dverí vpravo lze zamenit Materiál vnitrní nádoby umelá hmota bílá Úložné plochy 4 z toho přestavitelné 0 Materiál odkládacích ploch desky výparníku Nosnost úložných ploch 24 kgDesign dveří HardLine Madlo nerezové tycové madlo Materiál stavecí nohy ocel pozinkovaná

Více informací

INDESIT IZ.A1.UK + 400 Kč na dárky nebo další nákup | CHAT on-line podpora PO-PÁ 8-22.00!!

Vestavěná mraznička INDESIT IZ.A1.UK poskytuje objem 91 l. Se třemi hlubokými zásuvkami bude organizace jídla hračka.

Více informací

AEG ATB81011NW + záruka 3 roky! + 400 Kč na dárky nebo další nákup | CHAT on-line podpora PO-PÁ 8-22.00!!

Díky technologii NoFrost, nepřekonatelnou ochranou proti tvorbě ledu a mrazu už nemusíte nikdy odmrazovat vaši zásuvkovou mrazničku AEG ATB81011NW.

Více informací

CANDY CFF 1864XM (37000599)

...m automatického rozmrazování. Šuplíky jsou vyrobené z odolného a hlavně průhledného plastu, takže na své potraviny uvidíte i bez nutnosti jednotlivé zásuvky otevírat.    Klíčové vlastnosti šuplíkového mrazáku CANDY CFF 1864XMStříbrný mrazák CANDY CFF 1864XM patří do energetické třídy A++Je vybaven sedmi šuplíkyŠuplíky jsou vyrobené z odolného plastuSoučástí je program Total No Frost zabraňující vzniku námrazyPokud k namrazení dojde, mrazák spustí automatické...

Více informací

CANDY CFF 1864M (37000598)

...rozmrazování. Šuplíky jsou vyrobené z odolného a hlavně průhledného plastu, takže na své potraviny uvidíte i bez nutnosti jednotlivé zásuvky otevírat.   Klíčové vlastnosti šuplíkového mrazáku CANDY CFF 1864MStříbrný mrazák CANDY CFF 1864M patří do energetické třídy A++Je vybaven sedmi šuplíkyŠuplíky jsou vyrobené z odolného plastuSoučástí je program Total No Frost zabraňující vzniku námrazyPokud k namrazení dojde, mrazák spustí automatické rozmrazováníMrazák CANDY CFF...

Více informací

ROMO UFA164A++ (UFA164A++)

...tě vám přijde vhod tato kvalitní skříňová mraznička ROMO UFA164A++ s objemem solidních 152 litrů. Vnitřní část rozděluje 5 průhledných celoplastových zásuvek, takže budete mít skvělý přehled o uloženém obsahu. Mraznička disponuje šikovnou technologií FastFreeze pro rychlé mrazení potravin a rovněž zabraňuje prudkému nárůstu teploty uvnitř, pokud vkládáte větší kusy masa. Díky vysoce kvalitnímu mrazícímu okruhu se zařízení chlubí mrazící kapacitou až 22 kg za 24 hodin! V případě výpadku proudu...

Více informací

Liebherr GG 4010 + DOPRAVA ZDARMA

... obalem) 90,0 kgVáha (bez obalu) 83,0 kg Ovládání a funkceŘízení elektronické rízení Ovládánítlacítka Teplotní rozsah -14°C až -28°C Ukazatel teploty vnejší digitální Porucha: výstražný signál optický a akustický Design a vybaveníMateriál bočnic ocel Barva bílá Zámek soucást vybavení Smer otevírání dverí vpravo lze zamenit Materiál vnitrní nádoby umelá hmota bílá Druh kolecek — Odtok odtáté vody — Design dveří SwingLine-design Madlo Ergonomické tycové madlo Materiál stavecí nohy ocel pozinkovaná

Více informací

NORDline ATT05 + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

... x GN 1/1 nebo 5 x rošt 600 x 400 mm tloušťka izolace - 60 mm rozteč mezi pojezdy - 70 mm samozavírací dveře s magnetickým těsněním vnitřní zaoblené hrany napětí 230 V / 50 HzPříkon1424 W Vnitřní výška41 cm Vnitřní šířka61 cm Vnitřní hloubka41 cm Výška90 cm Hloubka74 cm Šířka75 cm Kapacita zchlazení na +3 °C23 kg Kapacita zmrazení na -18 °C12 kg Rozteč mezi pojezdy70 mm Kapacita vnitřního prostoru5 x GN 1/1 nebo rošty 600 x 400 mm Typ chladivaR452A CO2 ekv. chlad.3.2115 t Množství chladiva1.5 kg

Více informací

Candy CCHM 200

Truhlicová mraznička Candy CCHM 200 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Její vnitřní prostor nabízí 197 l skladovacího prostoru. Je vybavena termostatem s mechanickým ovládáním. Mrazící výkon má 12 kg / 24 h a odolnost vůči výpadku proudu je 40 hodin. Otevírání je za pomoci integrovaného madla. Maximální hlučnost dosahuje 42 dB.

Více informací

Candy CCHM 145

Truhlicová mraznička Candy CCHM 145 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Její vnitřní prostor nabízí 146 l skladovacího prostoru. Je vybavena termostatem s mechanickým ovládáním. Mrazící výkon má 12 kg / 24 h a odolnost vůči výpadku proudu je 18 hodin. Otevírání je za pomoci integrovaného madla. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Více informací

Candy CFF 1864M

Skříňová mraznička Candy CFF 1864M ve stříbrném provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Její vnitřní prostor nabízí 259 l skladovacího prostoru. Ten je rozdělen do 7 průhledných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 16 kg / 24 hod. Rozmrazování se realizuje automaticky. Skříňová mraznička Candy CFF 1864M má k dispozici externí madlo. Maximální hlučnost dosahuje 45 dB.

Více informací

Candy CFF 1864XM

Skříňová mraznička Candy CFF 1864XM ve stříbrném provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Její vnitřní prostor nabízí 259 l skladovacího prostoru. Ten je rozdělen do 7 průhledných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 16 kg / 24 hod. Rozmrazování se realizuje automaticky. Skříňová mraznička Candy CFF 1864XM má k dispozici externí madlo. Maximální hlučnost dosahuje 45 dB.

Více informací

Mraznička Snaige Ice Logic F22SM T10001 bílá

Mraznička Snaige F22SM-P10001 energetická třída A+ spotřeba den 0,643 kWh spotřeba rok 235 kWh celkový hrubý objem 215 litrů celkový čistý objem 196 litrů hluk 41 dB klimatická třída...

Více informací

Electrolux EC3131AOW + Doprava zdarma Servis u vás doma

...tická třída podle EU : NoOdhadovaná roční spotřeba (KWh) : 211Technologie zchlazování : StatickáAkumulační doba (h) : 52Zmrazovací kapacita (kg/24h) : 24Klimatická třída : SN-N-ST-THlučnost (dB(A)) : 43Rozměry a instalace : RozměryVýška (mm) : 868Šířka (mm) : 1336Hloubka (mm) : 665Čistá hmotnost (kg) : 55.92Výška balení (mm) : 900Šířka balení (mm) : 1375Hloubka balení (mm) : 755Ostatní : Other technical dataEAN kód produktu : 7332543176656Kód produktu (PNC) : 920 594 143Barva : BíláBarva : White

Více informací

Liebherr Gbe 1213 + Doprava zdarma + 5 let záruka K této chladničce je možné dokoupit prodlouženou záruku o tři roky

...uperfrost: řízený časemMateriál poliček v mrazící části: skloOvládaní a kontrolaDisplej: MagicEye s LCD ukazatelem teplotyUkazatel teploty: mrazící částZpůsob ovládání: tlačítkaSignalizace poruchy: optickáDětská pojistkaDesignBarva: béžováBarevné provedení stěn: béžováBarevné provedení dveří: béžováDesign dveří: SwingDesignMateriál dveří/víka : ocelMateriál bočních stěn: ocelUmístění pantů dveří: vpravo, lze zaměnitMadlo: vestavěná rukojeťOdvětrávání: odvětrávání zepředu (lze přisunout ke stěně)

Více informací

Bosch GSN29VL3P

...sobu použití a umístění spotřebiče. • Deklarované spotřeby energie se dosáhne, pokud jsou použity vymezovací úchytky. Spotřebič bez těchto úchytek je plně funkční, ale má o něco vyšší spotřebu elektrické energie. Hloubka spotřebiče s úchytkami je větší asi o 3,5 cm. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 67.000 Výška (cm): 161.00 Šířka (cm): 60.00 Hloubka (cm): 65.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 73.000 Výška (cm): 169.00 Šířka (cm): 66.00 Hloubka (cm): 67.00 EAN: 4242005052028 Záruční doba: 24 měsíců

Více informací

Hisense FT267D4AW1

Pultový mrazák A+, 40dB, objem mrazničky 205l, mechanické ovládání, My Fresh Choice - možnost nastavení teploty mrazáku od +5 do -18°C ( lze použít jako sklep nebo mrazák), akumulační doba 24 h při výpadku elektrické energie, mrazící výkon 15 kg/24 hod., barva bílá, rozměry 82,5x94,6x56.7cm.Hmotnost: 37 Kg

Více informací

Whirlpool UW8 F2C WHLSB

Kupte produkt Whirlpool UW8 F2C WHLSB z kategorie Ledničky a mrazáky | Mrazáky | Volně stojící mrazáky od výrobce Whirlpool za cenu 14990 Kč.

Více informací

Mraznička Amica VK 852.3 AW bílá

ENERGETICKÁ TŘÍDA A++ A+++ A++ A+ A B C D Naše chladničky mají energetickou třídu A++, díky které má nízkou spotřebu energie, což má za následek nižší účty za elektřinu a tím p

Více informací

Tefcold UF 200 bílá + DOPRAVA ZDARMA

...írání dveří.Vlastnosti: statické chlazení digitální termostat chladivo R 134a / 75 g 2 výparníkové rošty zabudovaný zámek snadno vyměnitelné těsnění lze změnit otevírání dveří napětí 230 / 50 Hz obsahuje fluorované skleníkové plynyPříkon150 W Vnitřní výška62 cm Vnitřní hloubka47 cm Hloubka60 cm Šířka60 cm Výška85 cm Čistý objem120 l Počet polic2 ks Klimatická třída3 Hlučnost40 dB Vnitřní šířka48.4 cm Provozní teplota-10 až -24°C Typ chladivaR134a CO2 ekv. chlad.0.1073 t Množství chladiva0.075 kg

Více informací

Tefcold UF 200 G bílá + DOPRAVA ZDARMA

Tefcold UF 200 G bíláMrazící skříň prosklené dveře, bílé provedení, statické chlazení, digitální termostat, 3 výparníkové rošty, zabudovaný zámek, snadno vyměnitelné těsnění, chladivo R 134a, napětí 230V/50Hz. Obsahuje fluorované skleníkové plyny.Příkon150 W Vnitřní výška62 cm Vnitřní šířka48 cm Vnitřní hloubka47 cm Výška85 cm Čistý objem130 l Provozní teplota-10 až -25°C Hloubka60 cm Šířka60 cm Typ chladivaR134a CO2 ekv. chlad.0.1073 t Množství chladiva0.075 kg

Více informací

NORDline UF 400 S nerez + DOPRAVA ZDARMA

...tění snadno vyměnitelné těsnění zabudovaný zámek 6 výparníkových roštů rozteč mezi mrazicími rošty - 20,5 cm napětí 230 V / 50 HzPříkon210 W Vnitřní výška162 cm Vnitřní šířka48 cm Vnitřní hloubka47 cm Výška185.5 cm Čistý objem258 l Provozní teplota-10 až -25 °C Rozměr polic48 x 37 cm (Š x H) Počet polic6 ks Hloubka59.5 cm Roční spotřeba1340 kWh Šířka60.3 cm Energetická třídaC Klimatická třída4 Hrubý objem340 l Typ chladivaR600a Množství chladiva0.09 kg Nosnost polic25 kg CO2 ekv. chlad.0.00036 t

Více informací

NORDline UFR 370 SD + DOPRAVA ZDARMA

...igitální ukazatel teploty 6 výparníkových roštů zámek osvětlení nelze změnit otevírání dveří velmi účinný mrazicí systém - mrazí i při teplotě okolí až + 32°C obsahuje fluorované skleníkové plyny napětí 230 V / 50 HezDenní spotřeba5 kWh / 24 hod. Příkon620 W Vnitřní výška155 cm Vnitřní šířka47.5 cm Vnitřní hloubka44 cm Výška184 cm Čistý objem270 l Provozní teplota-12 až-22 °C Hloubka64 cm Šířka59.5 cm Váha69.8 kg Hrubý objem300 l Typ chladivaR404a CO2 ekv. chlad.0.9413 t Množství chladiva0.24 kg

Více informací

Vestfrost SE 325 A++ + DOPRAVA ZDARMA

...né účely statické chlazení termostat chladivo R600a osvětlení zabudovaný zámek dělicí přepážka 3 koše (součástí výrobku) odtok vody kontrolní dioda - přívod elektrické energie, chod kompresoru napětí 230 V / 50 Hz Na objednávku: košČistý objem321 l Šířka156 cm Energetická třídaA++ Vnitřní výška61 cm Vnitřní šířka136 cm Vnitřní hloubka40 cm Výška85 cm Hloubka69.5 cm Roční spotřeba222 kWh Provozní teplota-18 až -24°C Typ chladivaR600a Množství chladiva0.083 kg Počet košů3 CO2 ekv. chlad.0.000332 t

Více informací

Vestfrost IKG 505 + DOPRAVA ZDARMA

Vestfrost IKG 505Vlastnosti: pultová mraznička s proskleným, rovným víkem termostat digitální ukazatel teploty kontrolka zapnutí do elektrické sítě zámek kolečka chladivo R600a digitální nebo solární teploměr koše nejsou součástí napětí 230 V/ 50 HzPříkon320 W Vnitřní výška57.5 cm Vnitřní šířka146 cm Vnitřní hloubka50 cm Výška91 cm Čistý objem394 l Provozní teplota-17 až -24 °C Hloubka61 cm Šířka156 cm Typ chladivaR600a Množství chladiva0.15 kg CO2 ekv. chlad.0.0006 t

Více informací

NORDline UMD 1850 FR + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

...itelné nožky velký úložný prostor narážecí lišty LED osvětlení vnitřního prostoru světelná plocha na reklamu přepážky kolečka drátěný systém Na objednávku: okopové lišty (bílá, modrá nebo červená) cenovkové lišty ostrovy lze objednat i v chladicím nebo kombinovaném (chladicí a mrazicí) provedeníHloubka85.8 cm Výška89 cm Příkon500 W Vnitřní výška60 cm Vnitřní šířka172 cm Vnitřní hloubka72 cm Šířka185.6 cm Objem mrazničky563 l Množství chladiva0.085 kg Typ chladivaR290 Provozní teplota-18 až -23°C

Více informací

NORDline UMD 1850 FR CE + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

...nosti: elektronický termostat automatické odmrazování nastavitelné nožky velký úložný prostor narážecí lišty LED osvětlení vnitřního prostoru světelná plocha na reklamu přepážky kolečka drátěný systém Na objednávku: okopové lišty (bílá, modrá nebo červená) cenovkové lišty ostrovy lze objednat i v chladicím nebo kombinovaném (chladicí a mrazicí) provedeníHloubka85.8 cm Šířka185.8 cm Výška89 cm Objem mrazničky470 l Provozní teplota-12 až -23°C Množství chladiva0.085 kg Typ chladivaR290 Příkon500 W

Více informací

Polair CB 114 bílá + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

...o R 134a vypnutí ventilátoru při otevření dveří osvětlení izolace 60 mm uzamykatelné dveře vnitřní prostor je přizpůsoben rozměrům GN 2/1 nastavitelné nožky nahraditelné magnetické pryžové těsnění napětí 230 V / 50 HzPříkon1000 W Čistý objem1400 l Počet polic8 ks Nosnost polic40 kg Šířka140 cm Výška197 cm Hloubka96 cm Vnitřní výška140 cm Vnitřní šířka120 cm Vnitřní hloubka76 cm Provozní teplota-15 až -20 °C Rozměr polic53 x 65 cm Typ chladivaR134a CO2 ekv. chlad.0.6149 t Množství chladiva0.43 kg

Více informací

Vestfrost HF 506/SZ 464C NEREZ + DOPRAVA ZDARMA

...ilver opláštění statické chlazení termostat chladivo R600a osvětlení zabudovaný zámek dělicí přepážka 2 koše (součástí výrobku) odtok vody kontrolní dioda - přívod elektrické energie, chod kompresoru napětí 230 V / 50 Hz Na objednávku: košČistý objem464 l Šířka156 cm Výška85 cm Vnitřní výška67 cm Vnitřní šířka146 cm Vnitřní hloubka50 cm Hloubka69.5 cm Roční spotřeba467 kWh Hlučnost38 dB Provozní teplota-18 až -24°C Množství chladiva0.106 kg Typ chladivaR600a Počet košů2 CO2 ekv. chlad.0.000424 t

Více informací

NORDline GN 2100 BT - Universal bez desky + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

...eska výška 100mm se zadním lemem, zaoblené vnitřní hrany, nastavitelné nožičky, elektronický regulátor, digitální ukazatel teploty, automatické odtávání elektrickým topením,snadno vyměnitelné těsnění, chladivo R 404a, napětí 230 V/ 50 Hz. Na objednávku: police včetně pojezdů, šuplíky. Obsahuje fluorované skleníkové plyny. Příkon750 W Výška86 cm Čistý objem216 l Provozní teplota-10 až -20°C Počet polic2 ks Hloubka70 cm Šířka136 cm Typ chladivaR134a CO2 ekv. chlad.0.3289 t Množství chladiva0.23 kg

Více informací

NORDline GN 3100 BT universal-bez desky + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

...vnitřní hrany, nastavitelné nožičky, elektronický regulátor, digitální ukazatel teploty, automatické odtávání elektrickým topením,snadno vyměnitelné těsnění, chladivo R 404a, napětí 230 V/ 50 Hz. Na objednávku: police včetně pojezdů, šuplíky. Obsahuje fluorované skleníkové plyny. Příkon750 W Výška86 cm Čistý objem358 l Provozní teplota-10 až -20°C Počet polic3 ks Hloubka70 cm Roční spotřeba3706 kWh Šířka179.5 cm Klimatická třída4 Typ chladivaR134a CO2 ekv. chlad.0.3289 t Množství chladiva0.23 kg

Více informací

NORDline UED 150 A++ + DOPRAVA ZDARMA

...uper mrazení funkce Super mrazení zámek osvětlení 1 koš nastavitelné nožky napětí 230 V / 50 HzDenní spotřeba0,36 kWh / 24 hod. Příkon35 W Vnitřní výška45.2 cm Vnitřní šířka53 cm Vnitřní hloubka40 cm Výška89.5 cm Čistý objem126 l Provozní teplota-15 až -25 °C Hloubka70 cm Roční spotřeba131 kWh Šířka73.4 cm Energetická třídaA++ Klimatická třídaT Hlučnost43.4 dB Váha44.5 kg Hrubý objem130 l Typ chladivaR600a Mrazicí výkon11 kg /24hod. Počet košů1 Množství chladiva0.039 kg CO2 ekv. chlad.0.000156 t

Více informací

NORDline UED 410 A++ + DOPRAVA ZDARMA

...super mrazení funkce Super mrazení zámek osvětlení 2 koše nastavitelné nožky napětí 230 V / 50 HzDenní spotřeba0,56 kWh / 24 hod. Příkon45 W Vnitřní výška41.5 cm Vnitřní šířka130 cm Vnitřní hloubka40 cm Výška89.5 cm Čistý objem325 l Provozní teplota-15 až -25 °C Hloubka70 cm Roční spotřeba204 kWh Šířka150.4 cm Energetická třídaA++ Klimatická třídaT Hlučnost48 dB Váha66.5 kg Hrubý objem332 l Typ chladivaR600a Mrazicí výkon25 kg /24hod. Počet košů2 Množství chladiva0.07 kg CO2 ekv. chlad.0.00028 t

Více informací

NORDline GN 4100 BT -univerzal + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

..., nastavitelné nožičky,bez pracovní desky, elektronický regulátor, digitální ukazatel teploty, automatické odtávání elektrickým topením, snadno vyměnitelné těsnění, chladivo R 134a, napětí 230 V/ 50 Hz. Na objednávku: police včetně pojezdů. Obsahuje fluorované skleníkové plyny. Příkon350 W Výška86 cm Čistý objem432 l Provozní teplota-10 až -20 °C Hloubka70 cm Roční spotřeba2033 kWh Šířka223 cm Energetická třídaD Klimatická třída4 Typ chladivaR134a CO2 ekv. chlad.0.3575 t Množství chladiva0.25 kg

Více informací

Tefcold UF 200-I bílá + DOPRAVA ZDARMA

... rošty, zabudovaným zámkem a lze změnit otevírání dveří.Vlastnosti: statické chlazení digitální termostat chladivo R600a 2 výparníkové rošty zabudovaný zámek snadno vyměnitelné těsnění lze změnit otevírání dveří napětí 230 / 50 Hz Příkon150 W Vnitřní výška62 cm Vnitřní šířka48.4 cm Vnitřní hloubka47 cm Výška85 cm Čistý objem120 l Provozní teplota-10 až -24°C Počet polic2 ks Hloubka60 cm Šířka60 cm Klimatická třída3 Hlučnost40 dB Typ chladivaR600a CO2 ekv. chlad.0.00024 t Množství chladiva0.06 kg

Více informací

Tefcold UF 400-I bílá + DOPRAVA ZDARMA

Tefcold UF 400 bíláVlastnosti: mrazicí skříň s plnými dveřmi bílé provedení statické chlazení digitální termostat 7 výparníkových roštů zabudovaný zámek snadno vyměnitelné těsnění chladivo R600a napětí 230V/50HzPříkon210 W Vnitřní výška162 cm Vnitřní šířka48 cm Vnitřní hloubka47 cm Výška185 cm Čistý objem340 l Provozní teplota-10 až -25°C Hloubka60 cm Šířka60 cm Typ chladivaR600a CO2 ekv. chlad.0.00036 t Množství chladiva0.09 kg

Více informací

Tefcold UF 600-I bílá + DOPRAVA ZDARMA

...plnými dveřmi bílé provedení statické chlazení lze vložit GN 2/1 nebo přepravku digitální termostat 7 výparníkových roštů zabudovaný zámek snadno vyměnitelné těsnění chladivo R600a napětí 230 V/ 50 Hz možnost přehození otvírání dveří přední nastavitelné nožičky zadní kolečkaPříkon350 W Vnitřní výška168 cm Vnitřní šířka65.3 cm Vnitřní hloubka58 cm Výška189 cm Čistý objem570 l Provozní teplota-10 až -25°C Hloubka69.5 cm Šířka77 cm Typ chladivaR600a CO2 ekv. chlad.0.00052 t Množství chladiva0.13 kg

Více informací

Tefcold UF 600 S-I nerez + DOPRAVA ZDARMA

...ním, statické chlazení, lze vložit GN 2/1 nebo přepravku, digitální termostat, 7 výparníkových roštů, zabudovaný zámek, snadno vyměnitelné těsnění, chladivo R600a, napětí 230 V/ 50 Hz, možnost přehození otvírání dveří, přední nastavitelné nožičky, zadní kolečka. Obsahuje fluorované skleníkové plyny.Příkon350 W Vnitřní výška168 cm Vnitřní šířka65.3 cm Vnitřní hloubka58 cm Výška189 cm Čistý objem570 l Provozní teplota-10 až -25°C Hloubka69.5 cm Šířka77 cm Množství chladiva0.13 kg Typ chladivaR600a

Více informací

Tefcold UFFS 370 G-P + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

...lením mrazicího prostoru.Vlastnosti: ventilované chlazení termostat chladivo R 290 digitální ukazatel teploty 6 výparníkových roštů zámek osvětlení nelze změnit otevírání dveří velmi účinný mrazicí systém - mrazí i při teplotě okolí až + 32°C obsahuje fluorované skleníkové plyny napětí 230 V / 50 HezPříkon570 W Vnitřní výška155.5 cm Vnitřní šířka47 cm Vnitřní hloubka44 cm Výška184 cm Čistý objem270 l Provozní teplota-14 až-24 °C Hloubka64 cm Šířka59.5 cm Typ chladivaR290 Množství chladiva0.85 kg

Více informací

Tefcold UF 200 S-I nerez + DOPRAVA ZDARMA

...Je vybavena dvěma výparníkovými rošty, zabudovaným zámkem a lze změnit otevírání dveří.Vlastnosti: statické chlazení digitální termostat 2 výparníkové rošty zabudovaný zámek snadno vyměnitelné těsnění lze změnit otevírání dveří napětí 230 / 50 HzPříkon150 W Vnitřní výška62 cm Vnitřní šířka48.4 cm Vnitřní hloubka47 cm Výška85 cm Čistý objem120 l Provozní teplota-10 až -24° C Hloubka60 cm Šířka60 cm Klimatická třída3 Hlučnost40 dB Typ chladivaR600a CO2 ekv. chlad.0.00024 t Množství chladiva0.06 kg

Více informací

Tefcold UFSC 370 G-P + DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA

Tefcold UFSC 370 GVlastnosti: mrazicí skříň prosklené dveře jednodveřová ventilované chlazení termostat zámek mechanické odtávání 6 x roštové police pevné osvětlení chladícího prostoru zadní kolečka napětí 230 V/ 50 HzPříkon570 W Vnitřní výška154.5 cm Vnitřní šířka47 cm Vnitřní hloubka44 cm Výška184 cm Čistý objem270 l Provozní teplota-14°Caž-24°C Hloubka64 cm Šířka59.5 cm Typ chladivaR290 CO2 ekv. chlad.0.000255 t Množství chladiva0.085 kg

Více informací

ROMO UFA243A++ (UFA243A++)

...potřebujete zamrazit větší množství potravin, určitě vám přijde vhod tato kvalitní skříňová mraznička ROMO UFA243A++ s objemem solidních 227 litrů. Vnitřní část rozděluje 7 průhledných zásuvek, z čehož 1 nese označení BigBox pro uchovávání větších kusů. Mraznička disponuje šikovnou technologií FastFreeze pro rychlé mrazení potravin a rovněž zabraňuje prudkému nárůstu teploty uvnitř, pokud vkládáte větší kusy masa. Díky vysoce kvalitnímu mrazícímu okruhu se zařízení chlubí mrazící kapacitou až...

Více informací

Romo UFA164A++

Volně stojící zásuvková mraznička v energetické třídě A++ s celkovým objemem 152 l, elektronickým řízením teploty s mechanickým ovládáním. Romo UFA164A++ překvapí funkcí super mrazení, 5 celoplastovými výsuvnými boxy a mrazicím výkonem 22 kg za 24 hodin. Při výpadku proudu vydrží potraviny zmrzlé až 16 hodin.

Více informací

Šuplíkový mrazák ROMO UFA 243

...azení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Velký mrazící prostor Potřebujete uskladnit a zmrazit větší množství potravin, ale mrazák, který je součástí kombinovaných chladniček vám nestačí? Šuplíkový mrazák Romo UFA243 vám nabídne dostatečný mrazicí prostor o objemu 227 l. Úsporný provoz Nízká spotřeba řadí spotřebič Romo UFA243 do energetické třídy A++. Snadná manipulace Mrazák Romo je vybaven 7 zásuvkami, které vám zajistí dokonalý přehled a pohodlné ukládání i vyjímání potravin. Jistě...

Více informací

Haier HCE 143R

Truhlicový mrazák Třída energetické účinnosti A+ Užitný objem mrazáku 146 l Spotřeba energie 192 kWh/rok LED displej Elektronické ovládání termostatu Manuální odmrazování mrazáku Počet závěsných košů: 1 Funkce rychlé mražení Mrazící kapacita: 13 kg/24hod. Maximální doba skladování při výpadku proudu: 35 h Hlučnost: 40 dB Chladivo: R600a Klimatická třída: SN-T Napájení: 220-240 V/50 Hz Rozměry (V Š H): 84,5x72x55 cm Hmotnost: 35 kg

Více informací

Podobné fráze:

mraznicky liebherr  •  mraznicky suplikove  •  mraznicky philco  •  mraznicky amica  •  male mraznicky  •  suplikove mraznicky  •  pultove mraznicky  •  mraznicky male  •  mraznicky a  •  mini mraznicky  •  mraznicky indesit  •  mraznicky cz  •  mraznicky whirlpool  •  mraznicky gorenje  •  mraznicky pultove  •  mraznicky bosch  •  mraznicky 80l  •  mraznicky 50l  •  liebherr mraznicky  •  mraznicky truhlicove  •  mraznicky beko  •  mraznicky haier  •  mraznicky nofrost  •  mraznicky romo  •  mraznicky samsung  •  gorenje mraznicky  •  truhlicove mraznicky  •  pultova mraznicky  •  rozmrazovani mraznicky  •  velke mraznicky  •