Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Mrazničky  >  Gorenje FN 6192 DW

Gorenje FN 6192 DW

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 13 590 Kč
Popis: Úsporný NoFrost policový mrazák energetické třídy A++ o čistém objemu 243 litrů. Mezi přednosti patří elektronické ovládání umístěné za dvířky či funkce FastFreeze pro rychlé mrazení. Vnitřek je přehledně osvětlen úsporným LED osvětlením. NoFrost: Jednou provždy odpadá nepříjemné a časově náročné ruční odmrazování a odstraňování námrazy v mrazicího prostoru. Pomocí ventilátoru ...

Všechny nabídky pro Gorenje FN 6192 DW

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Gorenje FN 6192 DW

Popis:
Úsporný NoFrost policový mrazák energetické třídy A++ o čistém objemu 243 litrů. Mezi přednosti patří elektronické ovládání umístěné za dvířky či funkce FastFreeze pro rychlé mrazení. Vnitřek je přehledně osvětlen úsporným LED osvětlením.
NoFrost:
Jednou provždy odpadá nepříjemné a časově náročné ruční odmrazování a odstraňování námrazy v mrazicího prostoru. Pomocí ventilátoru se vlhký teplý vzduch odvádí z vnitřního prostoru do centrálního výparníku. Tam se ochlazuje, vlhkost se na výparníku sráží jako jinovatka a pravidelně odtává. Studený suchý vzduch se ventilátorem rozvádí stejnoměrně do celého vnitřního prostoru. Voda z tající námrazy odtéká odtokovým kanálkem ven do záchytné misky nad kompresorem, odkud se odpaří.
Funkce FastFreeze:
Funkce pro rychlejší zmrazení - ideální po velkém nákupu. Vynikající pro zmrazení velkého množství potravin. Probíhá po dobu 50 hodin od aktivace při udržování teploty na -24°C.
Energetická účinnost třídy A++:
Větší objem nemusí nutně znamenat větší účet za elektřinu. Kromě vynikající tepelné izolace chladničky a mrazničky Gorenje obsahují nejen vylepšené dveřní těsnění, ale také nejmodernější součásti chladicího systému a chladicí elektroniku, které jsou všechny navrženy tak, aby se minimalizovala spotřeba elektrické energie. Pokud si vyberete jeden z vysoce energeticky úsporných chladicích spotřebičů Gorenje s energetickou třídou A++, nebo A+, můžete dosáhnout snížení výdajů za elektřinu až o 25 %. Spotřebiče, jejichž stáří je 15 a více let, spotřebovávají třikrát více energie než nová zařízení.
Ostatní parametry a funkce:
Základní informace: • Energetická třída: A++
• Otevírání dveří: Levé/pravé otvírání dveří: • Klimatické třídy: SN, ST, N, T
• Páková rukojeť (easy open): • 1 kompresor
• Brutto/netto objem: 277 / 243 l.: • FastFreeze: Rychlé mrazení s automatickým vypnutím
• Zmrazovací výkon: 18 kg: • Skladovací d...

Parametry Gorenje FN 6192 DW

Výrobce Gorenje
Výška Výška mrazničky 191cm
Druh Šuplíkový
Hloubka Hloubka mrazničky. 75cm
Šířka Šířka mrazničky. 64cm
Hlučnost Hlučnost mrazničky při mražení. 42dB
Objem Vnitřní objem mrazničky v litrech. 243l
Energetická třída Zařazení do třídy podle náročnosti na spotřebu elektřiny. Stupnici tvoří písmena A-F, kde A označuje spotřebič nejméně náročný na spotřebu elektrické energie, F pak nejméně šetrný produkt. A++
No frost Tento systém zabraňuje tvorbě námrazy a také přispívá k rychlejšímu zmražení potravin. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: