Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Mp3 - příslušenství  >  BELKIN TuneCast Auto Universal

BELKIN TuneCast Auto Universal

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vysílač TuneCast Auto Universal s technologií ClearScan umožňuje poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě z libovolného přehrávače MP3 prostřednictvím stereofonního systému v automobilu. Technologie ClearScan po jediném stisknutí tlačítka automaticky vyhledá nejčistší frekvenci FM pro přehrávání hudby, abyste se mohli nepřetržitě věnovat vozovce. Vysílač TuneCast Auto Universal se k přehrávači MP3 přip...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BELKIN TuneCast Auto Universal

Popis BELKIN TuneCast Auto Universal

SOFTCOM.cz píše:

TEBE003
BELKIN TuneCast Auto Universal,ClearScan,FM trans.
Vysílač TuneCast Auto Universal s technologií ClearScan umožňuje poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě z libovolného přehrávače MP3 prostřednictvím stereofonního systému v automobilu. Technologie ClearScan po jediném stisknutí tlačítka automaticky vyhledá nejčistší frekvenci FM pro přehrávání hudby, abyste se mohli nepřetržitě věnovat vozovce.
Vysílač TuneCast Auto Universal se k přehrávači MP3 připojuje 3,5mm jack konektorem a obsahuje také port USB, který při přehrávání hudby umožňuje nabíjet další zařízení, například mobilní telefon. TuneCast Auto Universal je navržen s důrazem na jednoduché používání ve vozidle a jeho vysoce kontrastní podsvícený displej zajišťuje dobrou viditelnost. Nabízí dvě programovatelná tlačítka pro předvolby na jedno stisknutí a také pokročilá nastavení, která optimalizují zvuk a posilují hlasitost.
Hlavní vlastnosti:
Kompatibilní se všemi přehrávači MP3
1 port USB pro nabíjení dalších zařízení
Technologie ClearScan - po jediném stisknutí tlačítka prohledá frekvence FM a zjistí, která je nejlepší
3,5mm stereofonní konektor jack
Pokročilá nastavení pro bezprostřední úpravu hlasitosti a výstupního zesílení
Dvě programovatelná tlačítka pro předvolby na jedno stisknutí
Vysoce kontrastní podsvícený displej

Mironet s.r.o. píše:

Belkin TuneCast Auto Universal FM Zakupte produkt Belkin TuneCast Auto Universal FM (F8Z439ea) od výrobce Belkin z kategorie Příslušenství | Příslušenství pro MP3 přehrávače | Redukce za cenu 860.30 Kč.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Belkin TuneCast Auto Universal FM od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SWS-622124 - Belkin TuneCast Auto UniversalrnrnNový vysílač TuneCast Auto Universal s technologií ClearScan umožňuje poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě z libovolného přehrávače MP3 prostřednictvím stereofonního systému v automobilu.rnTechnologie ClearScan po jediném stisknutí tlačítka automaticky vyhledá nejčistší frekvenci FM pro přehrávání hudby, abyste se mohli...

Parametry BELKIN TuneCast Auto Universal

Výrobce Belkin

Podobné produkty

Podobné fráze: