Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Mp3 přehrávače  >  Sony NWZ-WS613

Sony NWZ-WS613

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 448 Kč
Voděodolný bezdrátový Sony MP3 přehrávač NWZ-WS613 Pokud rádi při sportu posloucháte hudbu, tak právě pro vás je určen tento voděodolný a bezdrátový MP3 přehrávač. Produkt je voděodolný do dvou metrů, a díky tomu ho využijete při plavání, dešti nebo jako ochrana proti potu. Jelikož je přehrávač bezdrátový, nebude vám omezovat v pohybu při sportu. Výhoda nízké hmotnosti Tento přehrávač má leh...

Všechny nabídky pro Sony NWZ-WS613

Popis Sony NWZ-WS613

Voděodolný bezdrátový Sony MP3 přehrávač NWZ-WS613
Pokud rádi při sportu posloucháte hudbu, tak právě pro vás je určen tento voděodolný a bezdrátový MP3 přehrávač. Produkt je voděodolný do dvou metrů, a díky tomu ho využijete při plavání, dešti nebo jako ochrana proti potu. Jelikož je přehrávač bezdrátový, nebude vám omezovat v pohybu při sportu.
Výhoda nízké hmotnosti
Tento přehrávač má lehkou kompaktní konstrukci, a proto ho nebude skoro ani vnímat při pohybu. Jeho sluchátka skvěle padnou, a díky tomu nevypadnou z uší při běhání, veslování nebo plavání.
Sportujte a zároveň buďte schopni komunikovat
Přímo v přístroji se nachází zabudovaný mikrofon, který společně se zabudovanými ovládacími prvky umožňuje využívat tento přehrávač jako handsfree a komunikovat prostřednictvím spárovaného telefonu i během sportovních aktivit. pomocí tlačítka přehrát/pozastavit lze hovor přijmout a pokud ho stisknete na dvě sekundy, tak i odmítnout.
Dlouhá výdrž a dostatečná kapacita
Při plném nabití můžete přehrávač využívat až sedm hodin, což zajisté oceníte při dlouhých trénincích. Pokud spěcháte, stačí o přestávce nabíjet přístroj pouze tři minuty a poté můžete poslouchat až 60 minut hudby. Budete si moci nahrát tu správnou hudbu, například pro protažení a vydýchání.
Klíčové vlastnosti
MP3 přehrávač je voděodolný, bezdrátový a lehký. Připojuje se k počítači přes USB rozhraní a o bezdrátové propojení s telefonem nebo tabletem se postará bluetooth rozhraní. Jeho kapacita je slušné 4 GB. Plné nabití trvá 1,5 hodiny a vydrží přehrávat hudbu až 7 hodin. Jeho součástí je vestavěná dobíjecí baterie. Hmotnost produktu je pouhých 37 gramů. Produkt je nabízen v několika stylových barevných provedeních.

Parametry Sony NWZ-WS613

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: