Dámské rukavice SUPER ALPINE WOMEN‘S GLOVE jsou pro všechny, které hledají velmi lehké a kvalitní rukavice pro zimní lezení a alpinismus. Jsou zhotovené z materiálu softshell Pontetorto®, který rukavicím dává i vysokou odolnost vůči vodě. Na dlaň je použitá kozí kůže špičkové kvality od značky Pittards® Oiltac®, která je navržená pro maximální adhezi při držení hůlky nebo cepínu. Uvnitř rukavice najdeš velmi příjemnou stélku z materiálu microfleece, který velmi rychle schne a skvěle drží teplo i... Celý popis

Koupit za 2 294 Kč

Popis

Dámské rukavice SUPER ALPINE WOMEN‘S GLOVE jsou pro všechny, které hledají velmi lehké a kvalitní rukavice pro zimní lezení a alpinismus. Jsou zhotovené z materiálu softshell Pontetorto®, který rukavicím dává i vysokou odolnost vůči vodě. Na dlaň je použitá kozí kůže špičkové kvality od značky Pittards® Oiltac®, která je navržená pro maximální adhezi při držení hůlky nebo cepínu. Uvnitř rukavice najdeš velmi příjemnou stélku z materiálu microfleece, který velmi rychle schne a skvěle drží teplo i za vlhka.

- Softshell materiál Pontetorto®.
- Na dlani se nachází kozí kůže značky Pittards® Oiltac® – pro maximální adhezi za sucha i za mokra.
- Vnitřní podšívka je z rychleschnoucího a hřejivého materiálu microfleece.
- Tvarované prsty pro snadný úchop cepínu nebo holí.
- Nastavitelné stažení rukavice na zápěstí opatřené suchým zipem.
Dvouletá záruka bez kompromisů
Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.
Pozáruční servis
Pokud vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.
Zobrazit více

Parametry

Značka Mountain Equipment
Určení pro ženy
Stahování na zápěstí ano
Barva černá