Rukavice RANDONEE GAUNTLET se chlubí svým propracovaným střihem Climbing Fit, který je vhodný například pro práci s horolezeckým materiálem. Dvojitě tkaný softshell materiál EXOLITE je strečový a spolu s kozí kůží vytváří velmi odolnou ochranu tvých rukou v drsných zimních podmínkách. Softshell materiál EXOLITE, ze kterého jsou rukavice RANDONEE GAUNTLET ušity, se vyznačuje rychlým schnutím, což oceníš při několikadenních výpravách, kde nemáš možnost je usušit na kamnech horské chaty. - Svrchní... Celý popis

Koupit za 2 421 Kč

Popis

Rukavice RANDONEE GAUNTLET se chlubí svým propracovaným střihem Climbing Fit, který je vhodný například pro práci s horolezeckým materiálem. Dvojitě tkaný softshell materiál EXOLITE je strečový a spolu s kozí kůží vytváří velmi odolnou ochranu tvých rukou v drsných zimních podmínkách. Softshell materiál EXOLITE, ze kterého jsou rukavice RANDONEE GAUNTLET ušity, se vyznačuje rychlým schnutím, což oceníš při několikadenních výpravách, kde nemáš možnost je usušit na kamnech horské chaty.

- Svrchní velmi robustní a strečový softshell EXOLITE s plošnou hmotnosti 210 g/m2.
- Na namáhaných místech v oblasti dlaně a opačné straně rukavice je kozí kůže Pittards® Amortan® pro tu nejvyšší odolnost v oděru.
- Lezecký střih Climbing Fit pro skvělý úchop cepínů a práci s lezeckým materiálem.
- Roll Tip – tvar konců prstů pro maximální citlivost a obratnost.
- Prodloužený střih pro ještě větší ochranu, překryje i zápěstí.
- Příjemná syntetická stélka, hřeje i za vlhka.
- Velmi odolné rukavice, které nejen dlouho vydrží, ale hlavně ochrání tvé ruce.
- Měkká kůže na prstu pro otírání nosu bez podráždění kůže.
- Nastavitelný lem zamezí nasypání sněhu do rukavice, jednoduše se ovládá i jednou rukou.
- Poutka na prostředníčku pro zavěšení na karabinu. Rukavice tak budou viset vstupem dolů, takže ti do nich nenapadá sníh.
- Odnímatelná poutka kolem zápěstí, aby ti rukavice nespadla do údolí.

Odolnosti v oděru, kolik jen potřebuješ

Oblast dlaně i vnější část rukavice je potažená prvotřídní kozí kůží, která se stará o perfektní odolnost v oděru. Zbytek rukavice je ušit z robustního softshell materiálu EXOLITE plošné hmotnosti 210 g/m2. Kombinací všech těchto exkluzivních materiálů získáváš téměř dokonalou ochranu rukou do mrazivých a náročných podmínek, které my horolezci tak rádi vyhledáváme.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.

Pozáruční servis

Pokud si vlastním přičiněním vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.
Zobrazit více

Parametry

Značka Mountain Equipment
Určení pro muže
Stahování na zápěstí ano
Barva šedá