3-vrstvá membrána s plně podlepenými švy dělá z převlekových palčakú ODYSSEY MITT ideální záložní rukavice, které nesmí v tvém batohu chybět při vlhkém a chladném počasí. Ideální pro použití s fleecovými nebo i péřovými rukavicemi nebo palčáky. Protiskluzový materiál na dlani ti zabezpečí také spolehlivý úchop i při náročné práci s cepínem či holemi. - 3-vrstvá membrána DRILITE® 40 D ošetřena voděodolnou PFC free DWR úpravou. - Švy podlepeny nepromokavými páskami. - Tenké rukavice bez podšívky... Celý popis

Koupit za 2 271 Kč

Popis

3-vrstvá membrána s plně podlepenými švy dělá z převlekových palčakú ODYSSEY MITT ideální záložní rukavice, které nesmí v tvém batohu chybět při vlhkém a chladném počasí. Ideální pro použití s fleecovými nebo i péřovými rukavicemi nebo palčáky. Protiskluzový materiál na dlani ti zabezpečí také spolehlivý úchop i při náročné práci s cepínem či holemi.

- 3-vrstvá membrána DRILITE® 40 D ošetřena voděodolnou PFC free DWR úpravou.
- Švy podlepeny nepromokavými páskami.
- Tenké rukavice bez podšívky pro minimální váhu a objem.
- Prodloužený střih pro ještě lepší ochranu.
- Protiskluzový úchop cepínu nebo holí.
- Jednoduché stažení vstupu jednou rukou.
- Odnímatelná poutka na zápěstí.
- Poutko pro zavěšeni na karabinu.
3 vrstvá membrána DRILITE®
Palčáky ODYSSEY MITT jsou zhotoveny z 3 vrstvé membrány DRILITE®. Díky tomu skoro nic neváží, ale jsou voděodolné a prodyšné. Tento skvělý kousek se vyplatí mít neustále v batohu připravený. Jakmile počasí spustí, ty jsi v suchu.

DRILITE® je hydrofilní, monolitická polyuretanová membrána, která disponuje všemi třemi důležitými vlastnostmi – odolností vůči vodě, prodyšností a odolností v oděru. Její vodní sloupec je 20 000 mm a v prodyšnosti dosahuje propustnosti vodních par hodnoty 20 000 g/sqm/24. Membrána funguje na principu transportu vodní páry skrze molekulární strukturu membrány a současně tvoří bariéru vůči prostupu molekulám vody zvenčí. Předností této membrány je nízká váha a dobrá sbalitelnost.
Dvouletá záruka bez kompromisů
Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.
Pozáruční servis
Pokud vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.
Zobrazit více

Parametry

Značka Mountain Equipment
Určení pro muže
Stahování na zápěstí ne
Membrána Drilite Extreme
Barva černá