Kde jsem: Katalog > Pampers Active Baby 4+ Měsíční balení, 152ks

Pampers Active Baby 4+ Měsíční balení, 152ks

Obrázek není k dispozici
Koupit za 849 Kč
Dostupnost: Skladem
849 Kč
Zjistěte, jak je možné, že se nové pokolení dětí probouzí veselé. Nic se nevyrovná tomu, vidět své děťátko, jak se probouzí do veselého rána. Znamená to mimo jiné, že se dobře vyspalo. Aby dětem zajistila kvalitní spánek, má nová generace plenek Pampers tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky pro méně mokré zátěže mezi nožičkama* a až 12 hodin v s...

Doporučujeme

Popis Pampers Active Baby 4+ Měsíční balení, 152ks

Zjistěte, jak je možné, že se nové pokolení dětí probouzí veselé. Nic se nevyrovná tomu, vidět své děťátko, jak se probouzí do veselého rána. Znamená to mimo jiné, že se dobře vyspalo. Aby dětem zajistila kvalitní spánek, má nová generace plenek Pampers tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky pro méně mokré zátěže mezi nožičkama* a až 12 hodin v suchu. Aby se vaše děťátko probouzelo stejně suché, jako když šlo večer spát.
*v porovnání s předchozími plenkami Pampers
3 absorpční kanálky: Pomáhají rovnoměrně odvádět vlhkost pro méně mokré zátěže mezi nožičkama (v porovnání s předchozími plenkami Pampers)
Absorpční mikroperličky: Vnitřní vrstva s mikroperličkami, které absorbují vlhkost a odvádí ji daleko od pokožky až na 12 hodin
Pružné upevňovací pásky: Plenka díky nim pohodlně padne pro dokonalou ochranu proti protečení po celou noc
Rychleschnoucí vrstvy Fast Dry: Absorbují vlhkost a odvádí ji od pokožky dítěte
Hebké jako bavlna*: Povrchová vrstva, která je v kontaktu s pokožkou dítěte, je hebká a suchá pro kvalitní spánek po celou noc (*výrobek neobsahuje pravou bavlnu)
Prodyšné: Aby k dětské pokožce cirkuloval vzduch

Podobné fráze: