Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Motorové stroje  >  Motorové kultivátory  >  AL-KO MH 350-4

AL-KO MH 350-4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 899 Kč
Porovnat 5 obchodů
Technické údaje * Motor B&aS 4 PS * Výkon 2,9 kW * Pracovní šířka 35 cm * Kultivační nůž 4 ks, průměr 26 cm * Pohon (rychlost) 1 vpřed * Váha 24 kg Parametry Kultivátor AL-KO MH 350-4 (benzínový) černý/žlutý * Druh pohonu: spalovací motor * Výkon: 4 HP * Počet nožů: 4 * Záběr: 35 cm

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 9 590 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro AL-KO MH 350-4

Popis AL-KO MH 350-4

Nakupka.cz píše:

Produkt Benzínový kultivátor AL- KO MH 350- 4 zařazený v: Zahradní stroje > Kultivátory > Benzínové kultivátory, Objednací kód: ZA-17867, výrobce: AL-KO, výrobce motoru: Briggs & Stratton, maximální výkon: 1,7 kW, obsah motoru: 125 ccm, záběr kultivátoru: 35 cm, průměr radliček: 25 cm, počet radliček: 4 ks, hmotnost: 26 kg

MALL.CZ píše:

Benzínový kultivátor s výkonem motoru 1,9 kW a s pracovním záběrem 35 cm. 4 kypřící nože o průměru 25 cm. Disponuje výškově nastavitelnou rukojetí, s jehož pomocí optimálně rozdrolíte a prokypříte půdu na zahradě. Je také vhodný pro zapracování materiálu ze zahradních drtičů, organických hnojiv nebo rašeliny.

Digiboss.cz píše:

AL-KO MH 350-4 kultivátor najdte na Digiboss.cz. AL-KO MH 350-4 kultivátor nabízíme i na splátky. AL-KO MH 350-4 snadno ovladatalné motorové kultivátory ke kypření půdy a přípravě výsevu. Pro zapracování rozdrceného materiálu, hnojiva nebo rašeliny. Aktivní kypřící nože. Silný tah i u tvrdých a těžkých lepivých zemin.. Poplatky : 0.000000

KASA.cz píše:

Snadno ovladatelný motorový kultivátor ke kypření půdy a přípravě výsevu. Pro zapracování rozdrceného materiálu, hnojiva nebo rašeliny. Aktivní kypřící nože. Silný tah i u tvrdých a těžkých lepivých zemin.
Vodicí rukojeť se dá individuálně nastavit na jakoukoliv tělesnou výšku. Boční vytáčení umožňuje pracovat bez vstupování na již obrobené a skultivovanú půdu.
Komfortní transport díky zástrčnému kolu
Výkonné motory jsou zárukou efektivního zpracování a roztříštěnosti půdy na jemné hrudky
Vhodné na zapracování rozdrceného zahradního odpadu, organických hnojiv nebo rašeliny.
Výhody:
Neúmyslnému otáčení kypřicího nože se zabraňuje blokační bezpečnostní pákou.
Individuálně nastavitelné řídicí držadlo na kteroukoliv výšku obsluhy pečuje o práci bez námahy. Možnost vybočení držadla na stranu (MH 5001 R) dovoluje navíc práci bez vstupu na již zkultivovanou plochu.
*Speciálně tvarované kultivační nože kombinované s motory s vysokým tahem jsou zárukou efektivního, jemně rozmělněného zpracování půdy.
Technické údaje:
Pracovní plocha malá
Motor Briggs & Stratton Series 450
Zdvihový objem (cm3) / kW / ot. / Min. 148 / 1,9 / 3 000
Šířka záběru 35 cm
Počet a průměr nožů 4 kusy prům. 25 cm
Chod vpřed ano
Zpětný chod ne
AL-KO Kultivátory – Motorové kultivátory vybavené motory se silným točivým momentem jsou užiteční pomocníci pro náročnou práci v užitkových zahradách. Zvláště dobře se hodí ke kypření půdy a přípravě výsadby, jsou obratní a snadno ovladatelní. Kromě toho s nimi lze snadno do půdy zapracovávat řezanku, humusové hnojivo nebo rašelinu. Aktivně pracující kypřící nože a silný točivý moment se postarají o jemnou půdu i u tvrdých a jílovitých zemin.

Parametry AL-KO MH 350-4

Výrobce AL-KO
Hmotnost 24kg
Šířka záběru 35cm

Podobné produkty

Podobné fráze: