Kde jsem: Katalog > AL-KO LH 2800 Easy Crusch + Doprava zdarma

AL-KO LH 2800 Easy Crusch + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 5 990 Kč
Dostupnost: Skladem
5 990 Kč
Silné řezací ústrojí. Extra velký plnící trychtýř s patentovaným válcovým vtahováním. Stabilní konstrukce s XL koly. Velký, integrovaný zachytávací koš. 2800 W silný motor Extra velký plnící trychtýř Patentované válcové vtahování Integrovaný velký zachytávací koš zaručuje nejvyšší bezpečnost a pohodlnou manipulaci při přepravě drceného materiálu, tvarově stabilní Určen pro průměr větví až do ma...

Doporučujeme

Popis AL-KO LH 2800 Easy Crusch + Doprava zdarma

Silné řezací ústrojí. Extra velký plnící trychtýř s patentovaným válcovým vtahováním. Stabilní konstrukce s XL koly. Velký, integrovaný zachytávací koš.
2800 W silný motor
Extra velký plnící trychtýř
Patentované válcové vtahování
Integrovaný velký zachytávací koš zaručuje nejvyšší bezpečnost a pohodlnou manipulaci při přepravě drceného materiálu, tvarově stabilní
Určen pro průměr větví až do max. 42 mm
Široké pojezdové ústrojí a velká přilnavá kola XL zajistí dostatečnou stabilitu
Technické parametry:
Spínač napětí 0 ano
Pojistky 16 A
Prům. větve 42 mm
Obsah sběrného koše v litrech 50 l
Příkon W 2.800
Řezací systém Válcový systém
Napětí 230 V
Hmotnost 29 kg
VÝHODY
ZCELA ZVÁLCOVANÉ
Díky patentovanému válcovému vtahování v extra velkém trychtýři lze materiál určený k drcení plnit bez námahy a pohodlně. Integrovaná rukojeť se stará o snadnou přepravu.
DOBRÝ ÚLOVEK
Velký, integrovaný zachytávací koš z umělé hmoty ABS je extrémně tvarově stabilní a ideální pro přepravu materiálu k drcení, integrovaný zavírací kontakt zaručuje navíc nejvyšší bezpečnost.
SILNÝ TÝM
Jedinečná řezací a válcovací technika společnosti AL-KO umožňuje v kombinaci s výkonnými motory drcení větví o tloušťce až 42 mm. Válcovací drtič přesvědčuje navíc svým plynulým automatickým vtahováním.
JISTOTA STABILITY
Široké pojezdové ústrojí a přilnavá velká kola ve formátu XL se starají o jistou stabilitu a dobrou manipulaci při drcení.
AL-KO Drtiče – Jedinečná řezací a válcovací technika umožňuje v kombinaci s výkonnými motory drcení větví o tloušce až 42 mm. Materiál určený k drcení je zároveň rozsekaný a rozdrcený, což urychluje rozklad v kompostu. Široký podvozek a velká kola se starají o jistou stabilitu a dobrou manipulaci při drcení....

Podobné fráze: