Montane Protium w black

0 %
(0 hodnocení)

Montane Women's Protium Glove: Pohodlné dámské fleecové rukavice, do chladného počasí. Můžete je použít jako základní vrchní vrstvu, nebo jako vnitřní zateplovací, při mrazivém počasí. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Thermo Grid, který je díky česanému fleecu, a strečové mřížce na zadní straně, velice hřejivý, dobře odvádí vlhkost, a navíc je příjemný na dotek.  Jsou vhodné na pěší turistiku, procházky v přírodě, horolezectví, trekking, skialpinismus nebo jako záložní rukavice do batohu.... Celý popis

Koupit za 679 Kč

Popis

Montane Women's Protium Glove: Pohodlné dámské fleecové rukavice, do chladného počasí. Můžete je použít jako základní vrchní vrstvu, nebo jako vnitřní zateplovací, při mrazivém počasí. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Thermo Grid, který je díky česanému fleecu, a strečové mřížce na zadní straně, velice hřejivý, dobře odvádí vlhkost, a navíc je příjemný na dotek. 
Jsou vhodné na pěší turistiku, procházky v přírodě, horolezectví, trekking, skialpinismus nebo jako záložní rukavice do batohu. 

 

anatomicky tvarované konce prstů, usnadňující pohyb
kompatibilní s dotykovými displeji
strečové zápěstí
Hmotnost: 40 g
Materiál: 93% Polyester, 7% Elastan
Zobrazit více

Parametry

Značka Montane
Barva černá