Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  Samsung 49 LED Samsung QM49N - UHD, 500cd, MI,24/7

Samsung 49 LED Samsung QM49N - UHD, 500cd, MI,24/7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 22 064 Kč
Porovnat 5 obchodů
ŘešeníŘešení chytrých displejů (SMART Signage) Samsung představují to nejlepší, co trh nabízí. Díky pokročilé technologii jsou naše signage schopné odolat těm nejtvrdším podmínkám, a přesto bezproblémově fungovat v provozu celý den i noc. Díky zabudovanému operačnímu systému jsou naše chytré displeje schopné fungovat samostatně, a přitom poskytnout všechny výhody vzdáleného obsahu. Jediné, co uži...

Všechny nabídky pro Samsung 49 LED Samsung QM49N - UHD, 500cd, MI,24/7

Popis Samsung 49 LED Samsung QM49N - UHD, 500cd, MI,24/7

Patro.cz - PC, kancelář, mobily píše:

Řešení
Řešení chytrých displejů (SMART Signage) Samsung představují to nejlepší, co trh nabízí. Díky pokročilé technologii jsou naše signage schopné odolat těm nejtvrdším podmínkám, a přesto bezproblémově fungovat v provozu celý den i noc. Díky zabudovanému operačnímu systému jsou naše chytré displeje schopné fungovat samostatně, a přitom poskytnout všechny výhody vzdáleného obsahu. Jediné, co uživatel vidí, jsou tenké rámečky, které naše displeje lemují. Samsung se dlouhodobě koncentruje na zlepšování kvality obrazu a své know-how uplatnil i v oblasti řešení SMART Signage. Naše LED technologie přináší čistý viditelný obraz. Díky tomu naše řešení plní svou informační a zábavní roli na výbornou.

Správa obsahu jako jedna z hlavních výhod
MagicInfo je řešení pro distribuci obsahu, které umožňuje lokální nebo vzdálenou správu multimediálního obsahu obrazovek Samsung SMART Signage. To mohou být například videa, statické obrázky a další multimediální obsah, který můžete podle potřeby různě kombinovat a plánovat jejich zobrazení v požadovaném čase. Toto řešení umožňuje používat displej jako samostatnou jednotku bez nutnosti použití externího přehrávače. Obsah je možné přehrávat z interní paměti displeje, externího USB úložiště, nebo vzdáleně prostřednictvím serveru

SMART SIGNAGE vs. klasická TV
Profesionální displeje SMART Signage společnosti Samsung jsou velkoformátové monitory konstruované na provoz 16 nebo 24 hodin denně 7 dní v týdnu a vyznačují se vysokou svítivostí (až 2?500 cd/m2). Díky výkonnému hardwaru a softwaru Samsung na časování a spouštění obsahu (MagicInfo) SMART Signage představuje ideální řešení pro téměř jakékoliv prostředí, kde je třeba využít digitální reklamu.

Odemkněte potenciál snazšího a flexibilnějšího ovládání prostřednictvím infračerveného přijímače
Integrovaný centralizovaný infračervený přijímač (IR) samostatných displejů z...

ONLINESHOP.cz píše:

Popis produktu: Ať už se jedná o maloobchodní prodejce podporující nový prodej nebo dopravní uzel, který udržuje cestovní ruch podle harmonogramu, jasné poskytování informací řídí úspěch. Řada QMN společnosti Samsung pomáhá firmám dosáhnout těchto cílů prostřednictvím vynikající kvality obrazu UHD, rozsáhlého připojení a nepřetržitého výkonu 24 hodin denně. Transformuje obsah z jakéhokoli zdroje do kvality UHD a optimalizuje text a snímky na obrazovce s nejjemnějšími detaily. Vestavěný MagicINFO Player S6, podporovaný výkonným operačním systémem TIZEN, zvyšuje celkový výkon displejů, umožňuje jednoduchou správu obsahu a zajišťuje bezproblémový přechod a přehrávání obsahu. Uživatelé mohou monitorovat a diagnostikovat nesrovnalosti - a to jak samostatně, tak s pomocí sítě 24 hodin denně od 7 dní v týdnu. Řada QMN je odolná, ověřená podle IP5x, zajišťuje nepřetržité přehrávání obsahu bez oslnění a to bez ohledu na okolní podmínky. Dopravní uzly a jiné plochy, které jsou vystaveny prachu, špíně a osvětlení, mohou využívat displeje bez vnějšího krytu Základní parametry úhlopříčka: 49" rozlišení: 3840x2160 (4K UHD) jas (nit): 500 doba provozu: 24/7 kontrastní poměr: 4000:1 doba odezvy: 8 ms VESA uchycení (mm): 200x200 rozměry (ŠxVxH mm): 1102,8 X 637,8 X 59,4 přehrávač: S6 hmotnost (kg): 13,7 uložiště: 8GB (z toho 3,88GB OS)

Parametry Samsung 49 LED Samsung QM49N - UHD, 500cd, MI,24/7

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: