Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  Lenovo ThinkVision X24

Lenovo ThinkVision X24

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 400 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Monitor Lenovo LCD ThinkVision X24 s IPS panelem Kvalitní monitor určený pro profesionály, ale i klasické uživatele, s nekompromisním výkonem. Nabídne vysoké Full HD rozlišení 1920 x 1080 s velikou úhlopříčkou 23,8“ (60 cm) a IPS panelem. Podsvícení displeje zajistí LED Backlight panel s antireflexní úpravou a obraz je viditelný i z širokých pozorovacích úhlů 178°/178°. Elegan...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lenovo ThinkVision X24

Popis Lenovo ThinkVision X24

Popis produktu
Monitor Lenovo LCD ThinkVision X24 s IPS panelem
Kvalitní monitor určený pro profesionály, ale i klasické uživatele, s nekompromisním výkonem. Nabídne vysoké Full HD rozlišení 1920 x 1080 s velikou úhlopříčkou 23,8“ (60 cm) a IPS panelem. Podsvícení displeje zajistí LED Backlight panel s antireflexní úpravou a obraz je viditelný i z širokých pozorovacích úhlů 178°/178°.
Elegantní společník
Velmi elegantní provedení s ultra tenkým rámečkem, mající tloušťku jen 7,5 mm, na zadním krytu se monitor může pyšnit povrchovou úpravou z potaženého kovu a tím získává ještě luxusnější vzhled. K dispozici je také stylový a robustní chromový stojánek, který lze nastavit pro ještě ergonomičtější prohlížení.
Velmi kvalitní obraz
Tento ThinkVison monitor nabízí nekompromisní výkon s nejnovějšími technologiemi LED podsvícení displeje v kombinaci s IPS panelem. Obraz je vysoce kvalitní, velmi ostrý a díky IPS panelu má i velice věrné podání barev a tak je vhodným spolupracovníkem například pro grafiky.
Různé možnosti připojení
Monitor lze k počítači připojit pomocí několika typů připojení. Můžete si vybrat z HDMI či DP kabelu. Monitor si lze nastavit podle potřeby náklonem 5°dopředu a 22°dozadu. Na zadní straně naleznete upínací držák, díky němuž již nebudete muset řešit umístění kabelů, které všude překážejí.
Klíčové vlastnosti
Ultra tenký monitor Lenovo nové generace Neo-Blade s AH-IPS panelem ve velmi luxusním stylu nabídne úhlopříčku 23,8“ (60 cm) s Full HD rozlišením 1920 x 1080, odezvou 7 ms pro zobrazení rychlých scén a široké pozorovací úhly 178°/178°. Připojit k počítači jej lze pomocí HDMI nebo DP. Monitor se navíc vyznačuje nízkou spotřebou energie a ekologickým provozem.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Úhlopříčka displeje ["]:
24
Nativní rozlišení:
1920 x 1080 (Full HD)
Typ displeje:
IPS
Doba odezvy [ms]:
7 < ...

Parametry Lenovo ThinkVision X24

Výrobce Lenovo (IBM)
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1920x1080
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 24"
LED podstvícení Ano
Typ povrchu displeje Antireflexní
DisplayPort Ano
Typ displeje IPS
Hmotnost 3.9kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 1000:1
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 7ms
Širokoúhlý Širokoúhlý poměr stran Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ne
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 250cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: