Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  iiyama T1532SR-B3

iiyama T1532SR-B3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 490 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Dotykový 15“ LCD monitor iiyama LE3240S-B3 Velmi odolný dotykový monitor iiyama LE3240S-B3 vás zaujme svými proporcemi a vlastnostmi, které běžné monitory postrádají. Monitor je ideální pro použití v maloobchodě, kioscích nebo firmách, kde se skvěle hodí pro Interactive Digital Signage nebo interaktivní prezentace. Výrobce iiyama přináší japonskou spolehlivost, preciznost a ryc...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro iiyama T1532SR-B3

Popis iiyama T1532SR-B3

Popis produktu
Dotykový 15“ LCD monitor iiyama LE3240S-B3
Velmi odolný dotykový monitor iiyama LE3240S-B3 vás zaujme svými proporcemi a vlastnostmi, které běžné monitory postrádají. Monitor je ideální pro použití v maloobchodě, kioscích nebo firmách, kde se skvěle hodí pro Interactive Digital Signage nebo interaktivní prezentace. Výrobce iiyama přináší japonskou spolehlivost, preciznost a rychlost. Monitor navíc disponuje dvěma 1W reproduktory.
Vysoká odolnost displeje
Inovativní displej disponuje skleněným překrytím s velmi vysokou trvanlivostí a odolností proti poškrábání s dokonalým dotykem. Vysoká odolnost krytí IP54 je navíc odolná i vůči vodě a prachu. Dotyk displeje zůstává funkční i při poškrábání skla. Můžete tak displej namontovat i na veřejnosti, ve školách, obchodech a dalších místech.
Anti Glare úprava displeje
Monitor má speciální úpravu displeje proti odleskům. Monitor tak lze nainstalovat prakticky kamkoliv i na více osvětlená místa a obraz bude vždy dokonale ostrý, kontrastní a barevný. Obrazovka je také méně náchylná k otiskům prstů, mastnotě a nečistotám.
Kvalitní barvy a pozorovací úhly
Monitor s LED podsvícením zobrazuje perfektní podání barev a navíc je ekologicky šetrný. Díky vysokému jasu zajistí jasný a dokonalý obraz i ve velmi osvětlených místnostech. Pozorovací úhly jsou 140/125 stupňů a díky tomu lze sledovat obraz i z vyšších úhlů bez velkého zkreslení. Tuto vlastnost zajisté oceníte například při prezentacích nebo společné práci s více kolegy.
Dotykový displej
Ochrana monitoru spočívá v úrovni ochrany IP54, což znamená odolnost proti prachu a proudu vody. Díky těmto vlastnostem může být vynikajícím vybavením například pro restaurace či sloužit jako ovládací rozhraní pro různé veřejné služby. Tomu odpovídá také provedení podstavce s možností náklonu či možnost montáže na stěnu za pomoci VESA držáku s roztečí 100 mm.
Klíčové vlastnosti
iiyama LE3240S-B3 je 15" ...

Parametry iiyama T1532SR-B3

Výrobce Iiyama
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1024x768
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 15"
USB port Ano
Spotřeba energie Příkon monitoru 20W
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 8ms
Dotykové Zda se dá ovládat monitor podobně jako dotykový mobil. Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
Typ displeje TN
Hmotnost 4.8kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 700:1
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 350cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: