Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  Fujitsu B24-8 TS Pro

Fujitsu B24-8 TS Pro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 029 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Monitor Fujitsu B24-8 TS Pro Monitor Fujitsu B24-8 Pro je 24“ monitor s FullHD rozlišením, které vám zajišťuje kvalitní a detailní obraz. Monitor je navržen pro náročnou kancelářskou práci, kdy vám vizuální i mechanická ergonomie tohoto mramorově šedého monitoru umožní pracovat před obrazovkou i celé dlouhé hodiny bez pocitu únavy. Tento vysoce kvalitní monitor se může pochlubi...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fujitsu B24-8 TS Pro

Popis Fujitsu B24-8 TS Pro

Popis produktu
Monitor Fujitsu B24-8 TS Pro
Monitor Fujitsu B24-8 Pro je 24“ monitor s FullHD rozlišením, které vám zajišťuje kvalitní a detailní obraz. Monitor je navržen pro náročnou kancelářskou práci, kdy vám vizuální i mechanická ergonomie tohoto mramorově šedého monitoru umožní pracovat před obrazovkou i celé dlouhé hodiny bez pocitu únavy. Tento vysoce kvalitní monitor se může pochlubit dlouhodobě spolehlivým provozem, díky kterému bude vaše produktivita dlouhodobá a trvanlivá.
Full HD rozlišení a podpora širokých zorných úhlů
Špičkovou kvalitu obrazu nabízí rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti. Monitor také podporuje technologii širokých zorných úhlů, která vynikajícím způsobem zobrazuje konzistentní barvy i při širokém úhlu sledování 178°. Můžete si taktéž snadno upravit nastavení sklonu nebo úhel natočení monitoru, což vám usnadní práci s počítačem a přináší široké možnosti pro vaše pohodlí.
Snadná konektivita s jinými zařízeními
Díky dvěma USB 2.0 portům, DisplayPortu, DVI-D a D-Sub vstupům můžete k monitoru kdykoliv připojit jakákoliv další zařízení, díky čemuž snadno rozšíříte vaše pracovní možnosti. Usnadněte si práci a využijte možnosti rozšíření s monitorem Fujitsu.
Přátelský k vám i k životnímu prostředí
Monitor je velmi energeticky úsporný výrobek s třídou energetické úspornosti A+ s řadou certifikací. Mezi certifikacemi tohoto monitoru můžete například najít certifikaci TCO Displays 7.0 a TÜV Low Blue Light a Flicker Free, což jsou certifikace zaručující, že tento monitor minimalizuje škodlivé záření modrého světla a minimalizuje blikání monitoru. Tyto vlastnosti snižují zátěž monitoru pro vaše oči, takže práce na počítači je pak mnohem více pohodlná i při delší pracovní době. Další certifikáty monitoru jsou ENERGY STAR a EPEAT Gold.
Klíčové vlastnosti...

Parametry Fujitsu B24-8 TS Pro

Výrobce Fujitsu
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1920x1080
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 24"
USB port Ano
Spotřeba energie Příkon monitoru 23W
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 5ms
Pivot Monitor lze otočit o 90° a používat ho na výšku. Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
DisplayPort Ano
Hmotnost 5.6kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 20000000:1
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 250cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: