Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  EIZO EV2730Q

EIZO EV2730Q

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 22 793 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Monitor EIZO EV2730Q Profesionální monitor EIZO EV2730Q s IPS panelem je ideálním nástrojem pro CAD oblast nebo vývoj software. Monitor dodává díky přesnému čtvercovému tvaru a SQFHD rozlišením až o 78% více pixelů než běžné širokoúhlé obrazovky s Full HD rozlišením. Poskytuje funkce Auto-EcoView pro nastavení optimálního jasu, EcoView Sense, USB 2.0 rozbočovač, možnost řízení bar...

Všechny nabídky pro EIZO EV2730Q

Popis EIZO EV2730Q

Popis produktu
Monitor EIZO EV2730Q
Profesionální monitor EIZO EV2730Q s IPS panelem je ideálním nástrojem pro CAD oblast nebo vývoj software. Monitor dodává díky přesnému čtvercovému tvaru a SQFHD rozlišením až o 78% více pixelů než běžné širokoúhlé obrazovky s Full HD rozlišením. Poskytuje funkce Auto-EcoView pro nastavení optimálního jasu, EcoView Sense, USB 2.0 rozbočovač, možnost řízení barevné teploty nebo obrazovkou typu IPS se širokými úhly pohledu.
IPS panel
IPS (In Plane Switching) technologie oživí barvy. Získáte konzistentní obraz a věrné podání barev v jakékoliv části místnosti. IPS obrazovka rovněž poskytuje široké pozorovací úhly. Pokud se díváte na obrazovku z různých úhlů, obrazovka minimalizuje barevné stíny a ponechává kontrast. Monitor zvládá bravurně rychlé videosekvence a animace díky funkci Overdrive.
Unikátní SQFHD rozlišení
Netradiční SQFHD rozlišení zajišťuje prvotřídní obrazovou kvalitu, o 78% větší hustotu pixelů oproti běžným Full HD monitorům s širokoúhlým obrazem a ostré kontury obrazu. Rozšířený vertikální prostor umožňuje zobrazit více informací z webových stránek a usnadní čtení dlouhých dokumentů.
USB rozbočovač
Díky integrovanému USB 2.0 rozbočovači lze připojit periferní zařízení. K monitoru tak můžete připojit napřímo například klávesnici a myš nebo externí paměťové médium. Monitor EIZO nabídne jeden konektor pro upstream a dva USB konektory pro downstream. Díky tomu lze externí periferie zapojit do USB portů.
Automatický jas a nejen to
Vždy budete mít na svém monitoru optimální jas obrazu díky funkci Auto-EcoView, která jas nastavuje podle okolního prostředí. Systém EcoView-Sense šetří elektrickou energii a peníze, díky zabudovavému infračervenému senzoru zajišťuje automatické zapínání/vypínání monitoru podle Vaší přítomnosti.
Klíčové vlastnosti
EIZO EV2730Q je čtvercový monitor s velikostí obrazovky 26,5" s unikátním SQFHD rozlišením 1920 x 1920 bodů ...

Parametry EIZO EV2730Q

Výrobce Eizo
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1920x1200
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 26"
USB port Ne
Spotřeba energie Příkon monitoru 25W
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 5ms
Širokoúhlý Širokoúhlý poměr stran Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
DisplayPort Ano
Typ displeje IPS
Hmotnost 7.1kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 1000:1
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: