Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  DELL P2416D

DELL P2416D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Monitor Dell  P2416D Velmi kvalitní monitor Dell s technologií TFT, IPS panelem a LED podsvícením se skvěle hodí pro práci i zábavu, ať už do domácnosti, nebo jako pracovní monitor. Úhlopříčka displeje je 24“ (60 cm) a s vysokým QHD rozlišením obrazu 2560 x 1440 nabídne mnohem více detailů. Monitory Dell jsou kvalitní a s vysokou výdrží.   Vysoká kvalita obrazu Vysoké pozo...

Všechny nabídky pro DELL P2416D

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis DELL P2416D

Popis produktu
Monitor Dell  P2416D
Velmi kvalitní monitor Dell s technologií TFT, IPS panelem a LED podsvícením se skvěle hodí pro práci i zábavu, ať už do domácnosti, nebo jako pracovní monitor. Úhlopříčka displeje je 24“ (60 cm) a s vysokým QHD rozlišením obrazu 2560 x 1440 nabídne mnohem více detailů. Monitory Dell jsou kvalitní a s vysokou výdrží.
 
Vysoká kvalita obrazu
Vysoké pozorovací úhly 178°/178° zajistí, že obraz lze sledovat bez zkreslení ze všech možných pozic a úhlů. Nabídne živé a zářivé barvy s vysokým barevným pokrytím 99%. Antireflexní úprava displeje sníží odlesky a tím šetří vaše oči. Monitor si lze nastavit přesně tak, jak zrovna potřebujete. Využijte náklon, posun do výšky nebo úplné natočení na výšku o 90°.
Možnosti konektivity
Monitor připojíte pomocí rozhraní DisplayPort, HDMI, VGA a výstupní USB. Pomocí 4 konektorů USB, které jsou výstupní, můžete k monitoru připojit další zařízení jako je flashdisk, mobilní telefon, tablet a videokamera.
Vysoká garance kvality
Monitor byl vyroben s ohledem na vysokou kvalitu, pokud tedy najdete například vadný pixel na displeji, díky Premium Panel Guarantee vám výrobce panel naprosto bezplatně vymění. Dell poskytuje nejvyšší možnou záruku pro své monitory a servis pro výměnu jakékoliv chybné části, či online podporu s diagnostikou problémů.
Klíčové vlastnosti
Velmi kvalitní monitor Dell s úhlopříčkou displeje 24“ s vysokým rozlišením 2560 x 1440. V kombinaci s vysokým dynamickým kontrastem 2 000 000:1 a jasem 350 cd/m2 dosáhnete dokonalého a velmi ostrého obrazu a můžete tak sledovat veškeré detaily. Vysoké pozorovací úhly 178°/178° zajistí sledování z všemožných úhlů. Připojení zajistí DP, HDMI nebo VGA. Pomocí 4 USB lze k monitoru připojit různá zařízení. Monitor má také vysoké barevné pokrytí a to až 99% RGB. Rozměry i s podstavcem jsou 369 x 565 x 205 mm, váha 5,95 kg.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametr...

Parametry DELL P2416D

Výrobce Dell
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 2560x1440
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 23.8"
Spotřeba energie Příkon monitoru 35W
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 8ms
Webkamera Integrovaná webkamera Ano
Pivot Monitor lze otočit o 90° a používat ho na výšku. Ano
Širokoúhlý Širokoúhlý poměr stran Ano
Dotykové Zda se dá ovládat monitor podobně jako dotykový mobil. Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ano
LED podstvícení Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ne
Typ povrchu displeje Antireflexní
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ne
DisplayPort Ano
Tv tuner Integrovaná Tv karta pro přehrávání televize Ne
Typ displeje IPS
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
Hmotnost 8.8kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 2000000:1
USB port Ano
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: