Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  DELL P2416D

DELL P2416D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 590 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Monitor Dell  P2416D Velmi kvalitní monitor Dell s technologií TFT, IPS panelem a LED podsvícením se skvěle hodí pro práci i zábavu, ať už do domácnosti, nebo jako pracovní monitor. Úhlopříčka displeje je 24“ (60 cm) a s vysokým QHD rozlišením obrazu 2560 x 1440 nabídne mnohem více detailů. Monitory Dell jsou kvalitní a s vysokou výdrží.   Vysoká kvalita obrazu Vysoké pozo...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 7 590 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro DELL P2416D

Popis DELL P2416D

Popis produktu
Monitor Dell  P2416D
Velmi kvalitní monitor Dell s technologií TFT, IPS panelem a LED podsvícením se skvěle hodí pro práci i zábavu, ať už do domácnosti, nebo jako pracovní monitor. Úhlopříčka displeje je 24“ (60 cm) a s vysokým QHD rozlišením obrazu 2560 x 1440 nabídne mnohem více detailů. Monitory Dell jsou kvalitní a s vysokou výdrží.
 
Vysoká kvalita obrazu
Vysoké pozorovací úhly 178°/178° zajistí, že obraz lze sledovat bez zkreslení ze všech možných pozic a úhlů. Nabídne živé a zářivé barvy s vysokým barevným pokrytím 99%. Antireflexní úprava displeje sníží odlesky a tím šetří vaše oči. Monitor si lze nastavit přesně tak, jak zrovna potřebujete. Využijte náklon, posun do výšky nebo úplné natočení na výšku o 90°.
Možnosti konektivity
Monitor připojíte pomocí rozhraní DisplayPort, HDMI, VGA a výstupní USB. Pomocí 4 konektorů USB, které jsou výstupní, můžete k monitoru připojit další zařízení jako je flashdisk, mobilní telefon, tablet a videokamera.
Vysoká garance kvality
Monitor byl vyroben s ohledem na vysokou kvalitu, pokud tedy najdete například vadný pixel na displeji, díky Premium Panel Guarantee vám výrobce panel naprosto bezplatně vymění. Dell poskytuje nejvyšší možnou záruku pro své monitory a servis pro výměnu jakékoliv chybné části, či online podporu s diagnostikou problémů.
Klíčové vlastnosti
Velmi kvalitní monitor Dell s úhlopříčkou displeje 24“ s vysokým rozlišením 2560 x 1440. V kombinaci s vysokým dynamickým kontrastem 2 000 000:1 a jasem 350 cd/m2 dosáhnete dokonalého a velmi ostrého obrazu a můžete tak sledovat veškeré detaily. Vysoké pozorovací úhly 178°/178° zajistí sledování z všemožných úhlů. Připojení zajistí DP, HDMI nebo VGA. Pomocí 4 USB lze k monitoru připojit různá zařízení. Monitor má také vysoké barevné pokrytí a to až 99% RGB. Rozměry i s podstavcem jsou 369 x 565 x 205 mm, váha 5,95 kg.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametr...

Parametry DELL P2416D

Výrobce Dell
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 2560x1440
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 23.8"
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 8ms
Webkamera Integrovaná webkamera Ano
Pivot Monitor lze otočit o 90° a používat ho na výšku. Ano
Širokoúhlý Širokoúhlý poměr stran Ano
Dotykové Zda se dá ovládat monitor podobně jako dotykový mobil. Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ne
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ne
DisplayPort Ano
Tv tuner Integrovaná Tv karta pro přehrávání televize Ne
Typ displeje IPS
Hmotnost 8.8kg
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 2000000:1
USB port Ano
Spotřeba energie Příkon monitoru 35W
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: