Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  BENQ 9H.LGPLB.QBE

BENQ 9H.LGPLB.QBE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 999 Kč
Porovnat 3 obchody
Monitor Benq Zowie XL2411Zowie série XL je to pravé pro každého hráče. Nabízí dokonalé vlastnosti a inovativní technologie pro e-Sports hry na konzolích a počítačích. Je vyladěn tak, aby zaručil nejhladší průběh hry, nejjasnější obraz a dokonalé hraní jakékoliv hry. Monitor si můžete nastavit do polohy, která je vám nejpohodlnější. Odhalte skryté nepřáteleS Black ekvalizérem, který automaticky...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BENQ 9H.LGPLB.QBE

Popis BENQ 9H.LGPLB.QBE

Monitor Benq Zowie XL2411Zowie série XL je to pravé pro každého hráče. Nabízí dokonalé vlastnosti a inovativní technologie pro e-Sports hry na konzolích a počítačích. Je vyladěn tak, aby zaručil nejhladší průběh hry, nejjasnější obraz a dokonalé hraní jakékoliv hry. Monitor si můžete nastavit do polohy, která je vám nejpohodlnější.
Odhalte skryté nepřáteleS Black ekvalizérem, který automaticky vyrovnává černou barvu v obraze a zvyšuje viditelnost v tmavých scénách, již nikdy neprohrajete žádnou hru.
Herní režimy pro zvýšení Vašich herních zážitkůKaždá hra má své vlastní optimální nastavení. Každý monitor řady XL je vybaven několika nataveními, mezi kterými můžete jednoduše přepínat jedním stiskem.
Pohodlí pro dlouhé hraníTechnologie Flicker Free potlačuje blikání monitoru. Tato technologie Chrání váš zrak, ale také vám dovolí dlouhé sledování obrazu bez bolesti očí. Rám monitoru je navíc speciálně upraven, aby snižoval odraz světla od obrazovky, abyste se mohli plně soustředit jen na hru.
Minimalizace vizuálního rozptylováníKoncentrace je klíčovým faktorem pro e-Sports hry. Na LCD XL-série byl rámeček speciálně navržen tak aby snížil odraz světla od obrazovky.
Technické specifikace* Úhlopříčka displeje ["]: 24
* Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
* Kontrast [:1]: 12 000 000
* Doba odezvy [ms]: 1
* Rozteč bodů [mm]: 0,276
* Jas [cd/m2]: 350
* Frekvence [Hz]: 144
* Poměr stran: 16:9
* Spotřeba [W]: 45
* Barva: černá
* Herní: Ano
* Úhel horizontálního pohledu [°]: 170
* Úhel vertikálního pohledu [°]: 160
* Šířka [mm]: 570
* Výška [mm]: 431
* Hloubka [mm]: 222
* Hmotnost [kg]: 5,9
* Montáž na zeď: Ano
* Rozměr pro VESA držák: 100 x 100
* Typ displeje: TN
* Povrch displeje: matný
* LED podsvícení: Ano
* HDMI vstup: Ano
* Počet HDMI: 1
* DVI vstup: Ano
* VG...

Parametry BENQ 9H.LGPLB.QBE

Výrobce BenQ

Podobné produkty

Podobné fráze: