Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  AOC I2770pq

AOC I2770pq

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 196 Kč
Popis produktu Profesionální AOC I2770pq Zaměřte se na živý obraz s širokými pozorovacími úhly při každodenní práci s firemním software s profesionálním monitorem AOC I2770pq. Pokročilé možnosti pro sledování obrazu, špičkový PLS panel, obrovský dynamický kontrastní poměr s širšími úhly pohledu uspokojí vaše každodenní nároky na kvalitní monitor. PLS (Plane to Line Switching) Relativně nová tec...

Všechny nabídky pro AOC I2770pq

Popis AOC I2770pq

Popis produktu
Profesionální AOC I2770pq
Zaměřte se na živý obraz s širokými pozorovacími úhly při každodenní práci s firemním software s profesionálním monitorem AOC I2770pq. Pokročilé možnosti pro sledování obrazu, špičkový PLS panel, obrovský dynamický kontrastní poměr s širšími úhly pohledu uspokojí vaše každodenní nároky na kvalitní monitor.
PLS (Plane to Line Switching)
Relativně nová technologie PLS je založena na IPS a poskytuje displeji lepší kontrast při nižší spotřebě. Nabízí mimořádně široké úhly pohledu 178° vodorovně i svisle. Získáte tak skvělou obrazovou kvalitu bez ohledu na to, z jakého místa na monitor vidíte.
Obrazová kvalita
Poznejte výhody profesionální řady monitorů AOC. Full HD rozlišení je spolu s širokoúhlým formátem 16:9 velice ideální kombinací pro jakoukoliv činnost. Chvályhodný je typický kontrast 1000:1 a špičkový dynamický kontrast 20M:1. Užijte si solidní obrazovou kvalitu s nádechem elegance.
Úspora "až" na prvním místě
Monitor je vybaven funkcí e-Saver, ekonomickým módem a W-LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Monitor zároveň splňuje normy pro zařazení do programů Energy Star, EPEAT Gold a TCO Displays, které prokazují šetrnost vůči životnímu prostředí.
Klíčové vlastnosti
Širokoúhlý monitor AOC I2770pq s PLS displejem má velikost obrazovky 27" úhlopříčně, nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů, poměr stran 16:9, jas 250 cd/m2, vysoký kontrast 20 000 000:1 (typicky 1000:1), průměrnou dobu odezvy 6 ms a výborné pozorovací úhly 170° horizontálně a 160° vertikálně. Pro připojení k počítači nabízí vstupy VGA, DisplayPort, HDMI a DVI-D. Základní ozvučení podávají reproduktory. Jistě oceníte i pivot podstavec pro překlopení obrazovky o 90°.
 
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametr...

Parametry AOC I2770pq

Výrobce AOC
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1920x1080
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 27"
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
LED podstvícení Ano
DisplayPort Ano
Typ displeje PLS
Hmotnost 8kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 50000000:1
Spotřeba energie Příkon monitoru 29W
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 6ms
Pivot Monitor lze otočit o 90° a používat ho na výšku. Ano
Širokoúhlý Širokoúhlý poměr stran Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ne
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: