Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  AOC C3583FQ/BS

AOC C3583FQ/BS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 17 390 Kč
Popis produktu Monitor AOC C3583FQ/BS AOC C3583FQ/BS je 35“ LED monitor s prohnutou obrazovkou a ohromujícím rozlišením UW-UXGA 2560 x 1080 pixelů. Tento všestranný monitor vám nabízí vynikající výkon pro jakýkoli úkol. Širokoúhlé rozlišení, vysoké kontrastní poměry a optimalizované úrovně jasu jsou zárukou bohatého obrazu se zářivými barvami. UW-UXGA rozlišení a podpora MVA Monitor s UW-UX...

Všechny nabídky pro AOC C3583FQ/BS

Popis AOC C3583FQ/BS

Popis produktu
Monitor AOC C3583FQ/BS
AOC C3583FQ/BS je 35“ LED monitor s prohnutou obrazovkou a ohromujícím rozlišením UW-UXGA 2560 x 1080 pixelů. Tento všestranný monitor vám nabízí vynikající výkon pro jakýkoli úkol. Širokoúhlé rozlišení, vysoké kontrastní poměry a optimalizované úrovně jasu jsou zárukou bohatého obrazu se zářivými barvami.
UW-UXGA rozlišení a podpora MVA
Monitor s UW-UXGA rozlišením vám poskytne mnohem více pracovního prostoru s přesnými a věrnými barvami. Toto širokoúhlé rozlišení zajistí, že i ten nejmenší detail na obrazovce budete moci sledovat jasněji než kdy dříve. Pokud pak spojíte monitor s UW-UXGA rozlišením s podporou technologie MVA, získáte monitor, který vynikajícím způsobem zobrazuje konzistentní barvy i při širokém úhlu zobrazení. V praxi to znamená, že můžete na monitor hledět odkudkoli a obraz bude ze všech úhlů dokonalý.
Snadná konektivita s jinými zařízeními
Monitor je vybaven širokou škálou konektorů, mezi kterými najdete zástupce VGA, DVI, 2x DisplayPort, 2x HDMI. Díky těmto konektorům můžete k monitoru snadno připojit další zařízení a zvýšit tak svůj komfort i výkonnost. Konektor HDMI vám například umožní k monitoru připojit počítač, notebook nebo třeba herní konzoli.
Doba odezvy 4 ms
Díky velmi krátké době odezvy 4 ms budou akce s rychlým pohybem a dramatické přechody vykreslovány na monitoru plynule bez obtěžujících efektů zdvojeného obrazu. To vám zaručí dokonalé záběry při sledování akčních scén nebo vylepšené herní zážitky při hraní her. Technologie Adaptive-Sync (kompatibilní s FreeSync v rozsahu 45 až 160 Hz) pak zabrání sekání obrazu v rychlých scénách s kompatibilními grafickými kartami od společnosti ATI.
Vestavěné reproduktory
Užijte si sledování filmů nebo hraní her na tomto monitoru díky realistickému zvuku. Monitor AOC je vybaven vestavěnými reproduktory, které eliminují potřebu rozmísťovat všude kolem monitoru externí reproduktory.
Klíčové vl...

Parametry AOC C3583FQ/BS

Výrobce AOC
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 2560x1080
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 35"
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
DisplayPort Ano
Typ displeje MVA
Hmotnost 11.6kg
Kontrast Ovlivňuje ostrost hran a kvalitu obrazu, čím více tím lépe. 50000000:1
Spotřeba energie Příkon monitoru 60W
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 4ms
Širokoúhlý Širokoúhlý poměr stran Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: