Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  Acer CB271Hbmidr

Acer CB271Hbmidr

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 790 Kč
LCD Acer CB271 Monitory Acer řady CB s vysokým rozlišením nabízejí výjimečný vizuální zážitek. Disponují specifickými technologiemi, které zajišťují dokonalé pohodlí při práci. Jsou vybaveny také technologií Acer EcoDisplay, která šetří energii a náklady. Úžasné detaily Tyto monitory s vysokým full HD rozlišením ohromí kvalitou obrazu i ostrými detaily. Disponují šestiosým nastavením barev. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Acer CB271Hbmidr

Popis Acer CB271Hbmidr

LCD Acer CB271
Monitory Acer řady CB s vysokým rozlišením nabízejí výjimečný vizuální zážitek. Disponují specifickými technologiemi, které zajišťují dokonalé pohodlí při práci. Jsou vybaveny také technologií Acer EcoDisplay, která šetří energii a náklady.
Úžasné detaily
Tyto monitory s vysokým full HD rozlišením ohromí kvalitou obrazu i ostrými detaily. Disponují šestiosým nastavením barev. Nabízejí proto obraz věrný realitě. Díky tomu uvidíte svou práci v novém světle a vše zvládnete mnohem rychleji.
Obraz bez poskvrnky
Panel díky velmi svižné obnovovací frekvenci na úrovni 1 milisekundy eliminuje blikání obrazu a zajišťuje jeho rychlejší vykreslování. Technologie Acer ComfyView navíc redukuje výskyt odlesků a přináší tak úlevu unaveným očím.
Vylepšené možnosti využití
Monitory řady CB jsou vybaveny automatickou korekcí jasu a multifunkčním stojanem ErgoStand umožňujícím upravit sledovací úhel podle potřeby. Obrazovku je možné naklánět v rozsahu od -5° do 35°, panel nabízí nastavitelnou výšku 150 mm a funkci pivot.
Šetrné k životnímu prostředí
Panel splňuje požadavky směrnice RoHS a neobsahuje rtuť. Navíc umožňuje výrazné úspory díky pokročilým technologiím Acer EcoDisplay a bílému podsvícení LED. Monitor splňuje několik mezinárodních standardů pro ekologicky šetrnější technologie, včetně certifikací ENERGY STAR 6.0 a EPEAT 2.
Klíčové vlastnosti
Moderní LCD monitor s LED podsvícením a úhlopříčkou 27". Nabízí vysoké full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů s odezvou 1 ms. K příkladným hodnotám patří kontrast 100M: 1 a jas 300 cd/m2. Poměr stran činí 16:9. Panel byl vyroben s technologií TN. Umožňuje naklánění v rozsahu -5° až 35°. Nabízí funkci pivot, nastavitelná výška panelu (150 mm). Součástí modelu jsou reproduktory. Rozhraní: DVI, HDMI, VGA
 

Úhlopříčka displeje ["]:
27
Nativní rozlišení:
1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast [:1]:
...

Parametry Acer CB271Hbmidr

Výrobce Acer
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1920x1080
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 27"
Pivot Monitor lze otočit o 90° a používat ho na výšku. Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
LED podstvícení Ano
Typ displeje TN
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 1ms
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: