Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Monitory  >  Acer CB271Hbmidr

Acer CB271Hbmidr

Načítám galerii...
Předchozí
Další
LCD Acer CB271 Monitory Acer řady CB s vysokým rozlišením nabízejí výjimečný vizuální zážitek. Disponují specifickými technologiemi, které zajišťují dokonalé pohodlí při práci. Jsou vybaveny také technologií Acer EcoDisplay, která šetří energii a náklady. Úžasné detaily Tyto monitory s vysokým full HD rozlišením ohromí kvalitou obrazu i ostrými detaily. Disponují šestiosým nastavením barev. ...

Všechny nabídky pro Acer CB271Hbmidr

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Acer CB271Hbmidr

LCD Acer CB271
Monitory Acer řady CB s vysokým rozlišením nabízejí výjimečný vizuální zážitek. Disponují specifickými technologiemi, které zajišťují dokonalé pohodlí při práci. Jsou vybaveny také technologií Acer EcoDisplay, která šetří energii a náklady.
Úžasné detaily
Tyto monitory s vysokým full HD rozlišením ohromí kvalitou obrazu i ostrými detaily. Disponují šestiosým nastavením barev. Nabízejí proto obraz věrný realitě. Díky tomu uvidíte svou práci v novém světle a vše zvládnete mnohem rychleji.
Obraz bez poskvrnky
Panel díky velmi svižné obnovovací frekvenci na úrovni 1 milisekundy eliminuje blikání obrazu a zajišťuje jeho rychlejší vykreslování. Technologie Acer ComfyView navíc redukuje výskyt odlesků a přináší tak úlevu unaveným očím.
Vylepšené možnosti využití
Monitory řady CB jsou vybaveny automatickou korekcí jasu a multifunkčním stojanem ErgoStand umožňujícím upravit sledovací úhel podle potřeby. Obrazovku je možné naklánět v rozsahu od -5° do 35°, panel nabízí nastavitelnou výšku 150 mm a funkci pivot.
Šetrné k životnímu prostředí
Panel splňuje požadavky směrnice RoHS a neobsahuje rtuť. Navíc umožňuje výrazné úspory díky pokročilým technologiím Acer EcoDisplay a bílému podsvícení LED. Monitor splňuje několik mezinárodních standardů pro ekologicky šetrnější technologie, včetně certifikací ENERGY STAR 6.0 a EPEAT 2.
Klíčové vlastnosti
Moderní LCD monitor s LED podsvícením a úhlopříčkou 27". Nabízí vysoké full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů s odezvou 1 ms. K příkladným hodnotám patří kontrast 100M: 1 a jas 300 cd/m2. Poměr stran činí 16:9. Panel byl vyroben s technologií TN. Umožňuje naklánění v rozsahu -5° až 35°. Nabízí funkci pivot, nastavitelná výška panelu (150 mm). Součástí modelu jsou reproduktory. Rozhraní: DVI, HDMI, VGA
 

Úhlopříčka displeje ["]:
27
Nativní rozlišení:
1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast [:1]:
...

Parametry Acer CB271Hbmidr

Výrobce Acer
Rozlišení Rozlišení obrazovky(šířka x výška). Čím větší tím lepší obraz. 1920x1080
Úhlopříčka Úhlopříčka displeje monitoru. Zpravidla se uvádí v palcích, jeden palec je cca 2,54cm. 27"
LED podstvícení Ano
Typ displeje TN
Odezva Důležitá vlastnost pro hráče. Pro hraní her je doporučená maximální odezva 4ms. 1ms
Pivot Monitor lze otočit o 90° a používat ho na výšku. Ano
HDMI Slouží k připojení Videokamer, DVD-přehrávačů a Blue-ray Ano
Reproduktory Integrované reproduktory pro přehrávání zvuku Ano
DVI Typ konektoru(nový) pro propojení s PC Ano
VGA Typ konektoru(starší) pro propojení s PC Ano
Jas Měří se podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu. Platí stejně jako u kontrastu, čím více, tím lépe. 300cd/m²

Podobné produkty

Podobné fráze: