Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 628 Kč
5.5" displej s vysokým rozlišením Užívejte si jedinečný displej, který tento model dostal od svých vývojářů. Displej je nejen dostatečně velký, ale je možné si jej přizpůsobit pro ovládání jednou rukou. Redmi Note 5A Prime nabízí IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pix, na kterém si užijete mnoho zábavy za každé situace. Kovová textura, která je mnohem lehčí než kov Redmi Note 5A Prime...

Všechny nabídky pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Popis Xiaomi Redmi Note 5A Prime

5.5" displej s vysokým rozlišením
Užívejte si jedinečný displej, který tento model dostal od svých vývojářů. Displej je nejen dostatečně velký, ale je možné si jej přizpůsobit pro ovládání jednou rukou.
Redmi Note 5A Prime nabízí IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pix, na kterém si užijete mnoho zábavy za každé situace.
Kovová textura, která je mnohem lehčí než kov
Redmi Note 5A Prime váží neuvěřitelných 153 g, a to vše díky kovové textuře. Díky textuře má zařízení elegantní a moderní vzhled. Plusem je možnost výběru ze tří barev - růžové zlato, elegantní zlatá nebo platinová stříbrná.
16-megapixelová přední kamera
Model disponuje přední kamerou o velikosti 16 megapixelů. Kamera má inteligentní samospoušť a softwarové vylepšení vzhledu při zachování skutečné struktury obličeje.
Kamera také obsahuje přední blesk, který vám zajistí jasnou pokožku a světlé oči. Teď už můžete bezproblémově fotografovat svá selfie ve tmavém prostředí, jako v přirozeném světle.
2 + 1 sloty pro karty
Můžete vložit současně dvě SIM karty pro přístup k internetu a volání a k tomu Micro-SD kartu (do velikosti 128 GB) pro ukládání fotografií a informací. S tímto modelem nemusíte obětovat Micro-SD slot kvůli druhé SIM kartě.
Osmijádrový Qualcomm procesor pro plynulé hraní náročných her
Díky výkonnému procesoru Qualcomm Snapdragon 435 s 8 jádry můžete plynule hrát i náročnější hry.
Vysokokapacitní baterie
Vysoká kapacita baterie 3080 mAh stačí pro 10 dnů v pohotovostním režimu, nebo můžete sledovat videa po dobu 10 hodin, hrát hry až 12 hodin, nebo si 21 hodin číst.
Podporuje identifikaci pomocí otisku prstu
Vaše informace nebyly nikdy v takovém bezpečí jako jsou teď. Díky čtečce otisků prstů se již nemusíte bát, že se vám do telefonu dostane někdo cizí. Čtečku je vhodné používat místo zadávání hesla.
MIUI9 rychle jako blesk
* Informační asistent
Uzpůsobte jednoduše sv...

Parametry Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Výrobce Xiaomi

Podobné produkty

Podobné fráze: