Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Xiaomi Mi 6 64GB

Xiaomi Mi 6 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 11 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Chytrý mobilní telefon od značky Xiaomi verze Mi6 je nástupcem známé vlajkové lodi Mi a svými parametry se aktuálně řadí mezi nejlepší smartphony světa. Mobil Xiaomi Mi6 je nejen velmi výkonný a má obrovskou kapacitu uložiště, disponuje také nejnovějšími technologiemi duálních fotoaparátů a překrásný design celé dílo jen podtrhuje. Jako třešničkou na dortu se Xiaomi Mi6 pyšní nejnovější verzí obl...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 16 817 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Xiaomi Mi 6 64GB

Popis Xiaomi Mi 6 64GB

Chytrý mobilní telefon od značky Xiaomi verze Mi6 je nástupcem známé vlajkové lodi Mi a svými parametry se aktuálně řadí mezi nejlepší smartphony světa. Mobil Xiaomi Mi6 je nejen velmi výkonný a má obrovskou kapacitu uložiště, disponuje také nejnovějšími technologiemi duálních fotoaparátů a překrásný design celé dílo jen podtrhuje. Jako třešničkou na dortu se Xiaomi Mi6 pyšní nejnovější verzí oblíbeného operačního systému pro mobilní telefony, a sice Androidu verze Nougat.
Xiaomi Mi6 se skvělým vzhledem
na trhu dostupný ve čtyřech různých provedeních.
Xiaomi Mi6 černý
Mobilní telefon poutá hned na první pohled svým skleněným tělem rámovaným kovovým rámečkem. Kombinace skla, kovu a zaoblených stran vyzařují luxusem a Mi6 se tak za svou krásu stydět opravdu nemusí. A to není vše - telefon nabídne ochranu proti stříkající vodě, díky čemuž se nemusíte bát používat telefon v extrémnějších podmínkách.
Displej o velikosti 5.15" a s  Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů obsahuje filtr chránící Váš zrak je vhodný k prohlížení každého multimediálního obsahu a zajistí odpovídající pohodlí a odpovídající zážitek i při jasném denním svitu. Mi6 nabízí i výjimečné snížení jasu pro práci s telefonem za tmy. Ať jste kdekoli, můžete pohodlně číst, hrát hry či sledovat filmy v neskutečné věrohodnosti obrazu. Pro efektivnější ochranu displeje doporučujeme dokoupit ochrannou fólii nebo tvrzené sklo.
Pro větší bezpečnost Vašeho soukromí je v nabídce také snímač otisků prstů uložený na přední straně na tlačítku "Home." Technologie, jdoucí stále vpřed, zajišťují komfortní rychlost i bezpečí během odemykání.
Fotografie pořízené telefonem Mi6 zaručují opravdovou věrohodnost,
ostrost a čistotu barev a celkovou živost snímků.
Fotoaparáty
S přední kamerou o rozlišení 8MPx můžete pořizovat krásné selfie. Pokud ovšem nejste fanoušek selfie, určitě se spokojíte s podporou videohovorů, popř. můžete natočit i vlastní videovlog. V ...

Parametry Xiaomi Mi 6 64GB

Výrobce Xiaomi
LTE Ano
GPS Ne
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: