Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Sony Xperia XA2

Sony Xperia XA2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 976 Kč
Porovnat 3 obchody
Elitní postavení mezi telefony Také vám připadá, že většina telefonů si je podobná jako vejce vejci? Pomineme-li tlačítkové telefony, pro nejnovější chytré varianty to platí bezezbytku. Sem tam se však objeví model – jako například Sony Xperia XA2 Dual SIM – jehož vlastnosti hovoří o orientaci na náročné uživatele. A to nejenom v poskytování základních „telefonních“ služeb, ale třeba i v možnost...

Všechny nabídky pro Sony Xperia XA2

Popis Sony Xperia XA2

Elitní postavení mezi telefony
Také vám připadá, že většina telefonů si je podobná jako vejce vejci? Pomineme-li tlačítkové telefony, pro nejnovější chytré varianty to platí bezezbytku. Sem tam se však objeví model – jako například Sony Xperia XA2 Dual SIM – jehož vlastnosti hovoří o orientaci na náročné uživatele. A to nejenom v poskytování základních „telefonních“ služeb, ale třeba i v možnostech zábavy, online služeb nebo odolnosti. Skloňovány jsou tak termíny superširoké selfie, pohlcující vizuální zážitek nebo atraktivní kovový design.

Výkon bez kompromisů.V každém ohledu
Plynulá práce a schopnost ihned reagovat i při vykonávání více úloh není samo sebou. Je však přirozeností pro Sony Xperia XA2 Dual SIM, neboť je vybaven výkonným osmijádrovým 1,8GHZ procesorem Qualcomm Snapdragon 630a 3GB RAMkou, jdoucí vstříc unikátním zážitkům společně. Vše začíná již pečlivě propracovaným designem optimalizovaným pro lidskou dlaň, kovovým povrchem a bezrámečkovým IPS LCD displejem, který přední plochu telefonu vyplňuje až po okraj.
Od displeje si můžete slibovat mnohé. S úhlopříčkou 5,2 palců nabízí přehlednou pracovní plochu s vysoce kvalitním rozlišením ve Full HD (1920 x 1080 bodů), pro nějž je hračkou poradit si s více než 16 miliony barevných odstínů. Zatímco o komfortní uživatelské prostředí se stará nejnovější operační systém Android 8.0 Oreo, o vnější pečuje mimořádně odolné sklo Corning Gorilla Glass. Jeho výhodou je, že kromě odolnosti proti poškrábání zlepšuje i kvalitu obrazu.

Profi fotoaparát pro náročné
Není fotoaparát jako fotoaparát. Sony Xperia A2 si se snímačem Exmor RS klade ambice zařadit se v kategorii chytrých telefonů mezi elitu, co se týče kvality audiovizuálních snímků. Rozlišení hlavního fotoaparátu činí závratných 23 MPx, rozlišení předního pak 8 MPx. Zatímco hlavní zvládne tvorbu i velmi náročných snímků včetně videí v Ultra HD rozlišení, přední vychází vstříc tzv. superširokému selfie. Díky r...

Parametry Sony Xperia XA2

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: