Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Sony Xperia XA Ultra

Sony Xperia XA Ultra

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sony Xperia XA Ultra F3211 Dokonalý smartphone, který vás uchvátí na první pohled nejen svým úzkým profilem, ale určitě i svým 6“ Full HD displejem. Telefon vás neosloví pouze svým designovým vzhledem, ale také svou kvalitní výbavou, kterou vám nabízí. Bleskové reakce, plynulý a bezproblémový chod, špičkové fotografie i po západu slunce nebo dvoudenní výdrž baterie – to vše umí a to vše vám nabí...

Všechny nabídky pro Sony Xperia XA Ultra

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sony Xperia XA Ultra

Sony Xperia XA Ultra F3211
Dokonalý smartphone, který vás uchvátí na první pohled nejen svým úzkým profilem, ale určitě i svým 6“ Full HD displejem. Telefon vás neosloví pouze svým designovým vzhledem, ale také svou kvalitní výbavou, kterou vám nabízí. Bleskové reakce, plynulý a bezproblémový chod, špičkové fotografie i po západu slunce nebo dvoudenní výdrž baterie – to vše umí a to vše vám nabízí Sony Xperia XA Ultra F3211.
6“ zaoblený Full HD displej s technologií Mobile Bravia Engine 2
Xperia XA Ultra nemá téměř žádný rámeček, takže jeho přední část je tvořena téměř celá 6“ zaobleným displejem. Zaoblené hrany skla poskytují nepřerušovaný tvar, který lahodí nejen vašemu oku, ale i vaší ruce. O špičkové zobrazení barev se pak stará rozlišení Full HD 1920 x 1080 px s podporou technologie IPS a s výjimečnou technologií Mobile Bravia Engine 2.
Rozlišení Full HD vás díky špičkovému zobrazení barev se všemi detaily vtáhne do akce a technologie Mobile Bravia Engine 2 pak zajistí, že obraz na vašem telefonu bude zobrazen ve stejné kvalitě, jakou byste čekali od svého HD televizoru. Užijte si dokonalý obraz s vylepšenou ostrostí, vysoce kvalitní správou barev a se sníženým šumem, užijte si ten nejinteligentnější displej u mobilního telefonu.
Dvoudenní výdrž baterie a STAMINA režim.
Sony Xperia XA Ultra F3211 s vámi snadno udrží krok díky baterii s až dvoudenní výdrží. Pracujte a bavte se bez obav z vybitého zařízení. Stav vaší baterie navíc můžete velmi snadno zjistit a ovlivnit díky režimu STAMINA. Tato unikátní funkce vám umožní snadnou a velmi efektní správu napájení vašeho smartphonu.
Neuvěřitelné fotografie a videa
S tímto smartphonem se z vás lehce stane profesionální fotograf během několika málo chvilek. Díky 21,5 MPx hlavnímu fotoaparátu můžete pořizovat výjimečně ostré, jasné a nerozmazané snímky na každý pokus stejně jako s digitálním fotoaparátem.
Fotoaparát tohoto smartphonu je vždy připraven k rychlému s...

Parametry Sony Xperia XA Ultra

Výrobce SONY
Typ telefonu Dotykové
Úhlopříčka displeje 6"
Rozlišení displeje 1920 x 1080px
Rozlišení fotoaparátu Čím více pixelů, tím větší fotografii uděláte a také zachytíte více detailů. 21.5Mpx
Interní paměť 16536MB
Velikost RAM 3072MB
Počet jader procesoru 8
Frekvence procesoru 2GHz
Kapacita baterie 2700mAh
Pohotovostní doba Výdrž telefonu na jedno nabití. 708hod
Hmotnost 202g
Wi-Fi Slouží k bezdrátovému připojení k síti internet. Ano
LTE Ano
GPS Ano
NFC Ano
Slot na paměťové karty Ano
Dual Sim Dual sim je technologie, která umožňuje současné používání dvou SIM karet, tzn. že můžete být na příjmu současně na dvou číslech. Ne
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano
Dotykový displej Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: