Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Prestigio Muze C7

Prestigio Muze C7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Prestigio Muze C7 LTE MAXIMÁLNÍ VÝDRŽ Zařízení s vysoce kvalitními funkcemi za příznivou cenu není sen. Je to Muze C7 LTE! Baterie s dlouhou životností, vysoce kvalitní fotoaparát, výkonný čtyřjádrový procesor, nejnovější Android a 4G LTE připojení – vše ukryté v barevném čtvercovém těle. Nejlepší volba pro praktické lidi s aktivním životním stylem! * Obrovská baterie Li-Po 5000 mAh ba...

Všechny nabídky pro Prestigio Muze C7

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Prestigio Muze C7

* Prestigio Muze C7 LTE
MAXIMÁLNÍ VÝDRŽ
Zařízení s vysoce kvalitními funkcemi za příznivou cenu není sen. Je to Muze C7 LTE! Baterie s dlouhou životností, vysoce kvalitní fotoaparát, výkonný čtyřjádrový procesor, nejnovější Android a 4G LTE připojení – vše ukryté v barevném čtvercovém těle. Nejlepší volba pro praktické lidi s aktivním životním stylem!
* Obrovská baterie
Li-Po 5000 mAh baterie umožňuje smartphonu pracovat až 2 dny bez dobíjení dokonce i v náročném režimu. Sledujte video, hrajte náročné hry, surfujte na internetu bez omezení a zapomeňte na závislost na zásuvce.:
* Bleskově rychlý internet
Jedna z TOP kvalit Muze C7 LTE je 4G internetové připojení, které Vám umožňuje dělat více: streamování bez přerušování, plynulé hraní multi-player her a surfování rychlejší než kdykoli předtím.
* Křišťálově čistý obraz
Budete milovat fotky na svém novém smartphonu! Muze C7 LTE je vybaven širokým 5,0 palcovým displejem pro pohodlné čtení, přehrávání a prohlížení obsahu. Technologie IPS a HD rozlišení, které obrazovka používá, dělá obsah jasným a živým.:
* Nejnovější Android
Získejte všechny výhody moderního zařízení! Smartfone používá nejnovější verzi Android 7.0 Nougat a přináší skvělou uživatelskou zkušenost a možnost přizpůsobit zařízení různými způsoby. Navíc, díky režimu úsporné baterie Doze má Vaše zařízení ještě delší životnost.
* Vysoký výkon
Muze C7 LTE je vybaven čtyřjádrovým procesorem a 1 GB RAM, která je pro každodenní potřeby dostatečná. Spusťte několik aplikací najednou a přepínejte mezi nimi, abyste využili výhody režimu multitasking.:
* Skvělé fotky
Pokud máte rádi tvorbu a focení kvalitních fotografií a videí, využijete výhody Muze C7 LTE! 13MP zadní fotoaparát s LED bleskem zaručuje vysoký jas fotografií ve dne i v noci. Funkce rychlého zaostřování umožňuje zachytit důležité okamžiky. Přední 2.0 MP fotoaparát vybavený LED bleskem je ideální pro pořizov...

Parametry Prestigio Muze C7

Výrobce Prestigio

Podobné produkty

Podobné fráze: