Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily  >  Prestigio Muze C5

Prestigio Muze C5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 615 Kč
* Prestigio Muze C5 PRODUKTIVITA, KTERÁ DLOUHO VYDRŽÍ Podívejte se na toto spolehlivé zařízení, které pro Vás bude pracovat několik dní bez nabíjení! Muze C5 má vše potřebné pro stabilní a efektivní provoz: obrovská baterie, spolehlivý výkon při každodenních úkolech, nejnovější Android, vysoce kvalitní fotoaparáty a širokou 5,0" obrazovku. * Baterie, co dlouho vydrží Díky baterii Li-Po 5...

Všechny nabídky pro Prestigio Muze C5

Popis Prestigio Muze C5

* Prestigio Muze C5
PRODUKTIVITA, KTERÁ DLOUHO VYDRŽÍ
Podívejte se na toto spolehlivé zařízení, které pro Vás bude pracovat několik dní bez nabíjení! Muze C5 má vše potřebné pro stabilní a efektivní provoz: obrovská baterie, spolehlivý výkon při každodenních úkolech, nejnovější Android, vysoce kvalitní fotoaparáty a širokou 5,0" obrazovku.
* Baterie, co dlouho vydrží
Díky baterii Li-Po 5000 mAh může fungovat bez nabíjení až 2 dny. Smartphone můžete používat v aktivním režimu na všechny úkoly – a můžete si být jisti, že se nebudete muset starat o nabíjení.:
* Pohodlná obrazovka
Muze C5 je vybaven širokým 5,0 palcovým displejem pro pohodlné čtení, přehrávání a prohlížení obsahu. Technologie IPS a rozlišení HD dělají obsah jasný a živý. Budete si užívat čas strávený s Vaším novým smartphonem s vysokým rozlišením.
* Nejnovější Android
Využijte všech výhod moderního zařízení! Muze C5, který používá nejnovější verzi Androidu 7.0 Nougat, přináší uživateli skvělé uživatelské prostředí a mnoho možností přizpůsobení. Navíc úsporný režim Doze umožňuje ještě víc prodloužit životnost Vašeho zařízení.:
* Spolehlivý výkon
Muze С5 je vybaven čtyřjádrovým procesorem a 1 GB RAM, což je pro každodenní potřeby dostatečné. Pro využití výhod režimu multitasking spusťte několik aplikací naráz a přepínejte mezi nimi.
* Fotografie
Budete moci pořizovat kvalitní fotografie a videa! 8,0MP zadní fotoaparát s LED bleskem zaručuje jasné a čisté fotografie ve dne i v noci. Funkce rychlého zaostřování umožňuje zachytit důležité okamžiky. Přední 2.0 MP fotoaparát vybavený LED bleskem je ideální pro pořizování selfíček při jakýchkoliv světelných podmínkách.:
* Ušetřete peníze s duální SIM kartou
Muze C5 disponuje duální SIM kartou pro optimalizaci rozpočtu na hovory a internet. Použijte jednu kartu pro volání a druhou pro rychlé 3G připojení. Navíc zůstaňte při cestování do zahraničí v kontaktu s rodin...

Parametry Prestigio Muze C5

Výrobce Prestigio

Podobné produkty

Podobné fráze: